• KSİAD 8.BOWLİNG TURNUVASI BAŞKAN ALİ GÜLER’İN ATIŞIYLA BAŞLADI

Bölge sanayicisi ve firmaları ile üyeleri arasındaki iletişimi artırmak amacıyla Kayapa Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin (KSİAD) geleneksel olarak düzenlediği bowling turnuvasının 8’incisi pasta kesimi ve açılış kokteyli ile başladı.

Üyelerinin arasındaki iletişimi ve işbirliklerinin artırılmasına yönelik çalışmalarını sürdüren KSİAD, öte yandan bölge firmalarının buluşmasını sağlayacak organizasyonlara da imza atıyor.

 Bu kapsamda toplamda 49 takımın katılımı ile gerçekleşen KSİAD 8.Bowling Turnuvası, Rainbowl Bowling salonunda KSİAD Başkanı Ali Güler’in atışıyla başladı.

Kayapa OSB ve KSİAD ortaklığında organize edilen turnuva elemelerinin ilk gününe; Kayapa OSB Başkanı Yalçın Toy, KSİAD Başkanı Ali Güler ve KSİAD Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.

KSİAD 8.Bowling Turnuvasının açılışında konuşan KSİAD Başkanı Ali Güler, pandemi nedeniyle 2021 yılında gerçekleştirecekleri birçok faaliyete ara vermek zorunda kaldıklarını belirterek, geleneksel bowling turnuvası düzenlemenin heyecanı içinde olduklarını ifade etti. Güler, sözlerini şöyle sürdürdü:
“Geçen yıl ara vermek zorunda kaldığımız etkinliklerimize devam ediyoruz. 2020 yılında turnuvamıza 35 takım katılırken, bu yıl 49 takım katılıyor. Her yıl firmalarımız arasındaki dayanışma ve kaynaşmayı artırmak için geleneksel olarak organize ettiğimiz bowling turnuvasının özlendiğini görüyoruz. Bowling turnuvamıza katılan tüm takımlarımıza başarılar dileriz.”

Kayapa OSB Başkanı Yalçın Toy da, firmaları bir araya getiren ve aralarındaki sinerjiyi artıran organizasyonların çok önemli olduğunu vurgulayarak, katılım gösteren takımlara başarılar diledi.

 18 Şubat Cuma günü final müsabakası yap

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. KSİAD 8. Bowling Turnuvasinin açildi. için yorumda bulun

    için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak için ilk yorumu yapabilirsin.