Tatlıses, katıldığı düğünde duygularını dile getirdi.

İbrahim Tatlıses: Başta Levent’i istemedim

İbrahim Tatlıses, katıldığı düğünde müstakbel damadı Levent Dörter ile ilgili

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses’in menajeri Şule Çınlama, Emrah Yazar ile dünyaevine girdi. Davetliler arasında Gülben Ergen, İbrahim Tatlıses’in sevgilisi Gülçin Karakaya, kızı Dilan Çıtak Tatlıses ve erkek arkadaşı Levent Dörter de vardı.

“ALLAH MUTLU ETSİN”

Kıyılan nikah sonrası çiçeği burnunda geline, evlilik cüzdanını usta sanatçı İbrahim Tatlıses verdi. Tatlıses, çifte mutluluk diledi. Tatlıses, “Şule benim kızım gibidir. Kızımın düğününü yapıyorum. Allah mutlu etsin.” dedi. Gülben Ergen ise bu özel günlerinde çiftin yanında olmaktan mutluluk duyduğunu belirtti.

“KIZIMI ÜZMÜYOR”

Aynı masada Kızı Dilan Çıtak ve sevgilisi Levent Dörter ile birlikte oturan Tatlıses, “Başta Levent’i istemedim. Ancak, tanıdıkça sevdim. Dünya efendisi bir genç. Kızımı da üzmüyor.” açıklamasını yaptı.

GÜLÇİN HEP YANINDA

Sevgilisini yanından bir an olsun ayrılmayan Tatlıses’in düğün boyunca gözlerini Gülçin Karakaya’dan alamadığı görüldü.

Ekran Resmi 2021 08 10 18.18.28

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Tatlises katildiği düğünde duygularini dile getirdi. Tatlıses, katıldığı düğünde duygularını dile getirdi. için yorumda bulun

    Tatlıses, katıldığı düğünde duygularını dile getirdi. için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Tatlıses, katıldığı düğünde duygularını dile getirdi. için ilk yorumu yapabilirsin.