AK TEŞKİLATLAR GELECEĞİ İNŞA EDECEK YENİ EKONOMİ MODELİNİ ANLATIYOR

AK TEŞKİLATLAR GELECEĞİ İNŞA EDECEK YENİ EKONOMİ MODELİNİ ANLATIYOR

AK Parti Bursa il ve ilçe teşkilatları, milletvekilleri ile birlikte tam kadro düzenledikleri saha çalışmalarını sürdürüyor.  Şehrin her noktasında sürdürülen temaslarla AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde tüm dünyada yaşanan ve mücadelesi sürdürülen COVİT 19 Salgını ile birlikte etkileri küresel çapta görülen ekonomik pandemiye karşı alınan tedbirler ve sürdürülecek çalışmalar Bursa Halkı’na anlatılıyor.

AK Parti Bursa teşkilatları, düzenli aralıklarla gerçekleştirdikleri saha çalışmaları ile Bursa Halkıyla biraraya gelerek, Bursa ve Türkiye’nin geleceği için hedefleri ve yapılan çalışmaları anlatıyor. İl ve ilçe teşkilatlarının yanı sıra Milletvekilleri ile belediye başkanlarının da katılımlarıyla gerçekleştirilen saha çalışmalarında Bursa Halkı’nın talepleri, şehir için atılacak adımlar yerinde ve zamanında tespit edilerek notlar alınıyor, gerekli müdahaleler yapılıyor.

Son olarak AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan önderliğinde 17 ilçede gerçekleştirilen ziyaretlerle mahalle mahalle gezilerek, vatandaşlarla hasbihal edildi, yerelde ve geneldeki çalışmalar ile birlikte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde ortaya çıkarılan yeni ekonomi vizyonu ve ülke genelindeki proje ve çalışmalar anlatıldı.

AK Parti Teşkilatları’nın gücünü milletinden alan, yönetim anlayışının merkezine aziz milletini koyan hizmet anlayışı ile partilerinin kuruluşundan bu yana gün geçtikçe artan bir güvenle yoluna devam ettiğini belirten Davut Gürkan, “Çok şükür ki aziz milletimizin davamıza olan güveninden aldığımız güçle ülkemizin önüne serdiğimiz ‘Güçlü Türkiye’ vizyonu yolunda, her koşulda sağlam adımlarla ilerleyebiliyoruz” dedi.

Tüm dünyayı etkileyen salgının küresel ekonomiyi de derinden etkilediğini vurgulayan Başkan Gürkan, döviz kurlarında yaşanan psikolojik dalgalanmanın Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın somut önerileri ve ayakları yere basan ekonomi modeliyle birlikte önüne geçildiğine işaret etti. AK Parti Hükümetleri’nin yaşamın her alanında ortaya çıkarılan sağlam ve ileriye dönük politikalarla Türkiye’nin geleceğini inşa ettiğine vurgu yapan Gürkan, “Türkiye, gücünü pandeminin tüm olumsuz şartlarına rağmen bu dönemde de göstermiştir. Pandemi sürecinde halkın her kesimine, sanayiciye, ihracatçıya, ticaret erbabına ve üreticilerimize yerinde ve zamanında verilen destekler, üretimin ve ihracatın rekor seviyelerde devam etmesini sağlayarak, tüm dünyadaki pandeminin getirdiği olumsuzluklara rağmen Türkiye’de ekonomik göstergelerin istenilen düzeyde seyredebilmesini sağlamıştır. Son dönem de yine Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde işçi ve işverenin yüzünü güldüren maaş düzenlemeleri ve hayata geçirilen ürünlerdeki fiyat düzenlemeleri çalışmaları hükümetimizin milletini hiçbir kriz karşısında ezdirmeyeceğinin güçlü göstergesidir. Ülkemiz, Dünya’nın en büyük 10 ekonomisi arasında yer alma, küresel gelişmişlik düzeyinde en üst sıralara çıkarma yolunda emin adımlarla ilerliyor” dedi.

Bursa’da ve Türkiye genelinde yatırım hamlelerinin sürdüğünü vurgulayan Başkan Gürkan, şunları söyledi:

“En küçüğünden en büyüğüne kadar tüm hizmetlerimizi, çalışmalarımızı Bursalı Hemşehrilerimizin talep ve önerileri doğrultusunda yürütüyoruz. Halkımızın görüşleri bizim için çok değerli. Bu bilinç ve sorumlulukla sahada olmayı sürdüreceğiz. Hedeflerimiz yolunda önümüze destekleri ile ışık tutan Bursalı Hemşehrilerimize teşekkür ediyorum.”

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Bursa. Ak Parti Teşkilatlarinin gücünü milletinden alan... AK TEŞKİLATLAR GELECEĞİ İNŞA EDECEK YENİ EKONOMİ MODELİNİ ANLATIYOR için yorumda bulun

    AK TEŞKİLATLAR GELECEĞİ İNŞA EDECEK YENİ EKONOMİ MODELİNİ ANLATIYOR için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak AK TEŞKİLATLAR GELECEĞİ İNŞA EDECEK YENİ EKONOMİ MODELİNİ ANLATIYOR için ilk yorumu yapabilirsin.