Alinur Aktaş’tan Yeniköy, Yeni Sölöz, Heceler Mahallelerine Ziyaret

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş yoğun Orhangazi programı kapsamında Yeniköy, Yeni Sölöz, Heceler Mahallelerini ziyaret etti. Başkan Aktaş ziyaretlerini Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Ak Parti Orhangazi İlçe Başkanı Gökhan Ulusu geçmiş dönem Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan ve Meclis Üyeleri ile birlikte gerçekleştirdi.

 

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş bütün gün süren bir Orhangazi ziyareti gerçekleştirdi. Belediye Başkanı Alinur Aktaş Orhangazi‘de Ana Kucağı Okul Öncesi Eğitim Merkezi ve Orhangazi Kültür ve Gençlik Merkezinin açılışını yaptıktan sonra Orhangazi yerel basını ve vatandaşlarla bir araya geldi. Akşam saatlerinde Mahalle ziyaretlerinde de bulunan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Yeniköy, Yeni Sölöz, Heceler Mahallelerine giderek vatandaşlarla görüştü. Başkan Alinur Aktaş ziyaretlerini Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Ak Parti Orhangazi İlçe Başkanı Gökhan Ulusu, geçmiş dönem Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan ve Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte yaptı.  Ziyaretlerde mahalle sakinlerini dinleyen Başkan Alinur Aktaş mahallelerin sorunları ile ilgili bilgi alarak vatandaşlarla fikir alışverişinde bulundu.

 

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın“ kıymetli Büyükşehir Belediye Başkanımız Alinur Aktaş bütün gün Orhangazi’mizdeydi. Orhangazi’mizde Ana Kucağı ve Kültür ve Gençlik merkezimizin açılışını yaptık. Orhangazi‘de hemşerilerimizle bir araya geldikten sonra Yeniköy, Yeni Sölöz, Heceler Mahallelerimize gittik.“ Diyen Başkan Aydın açıklamasına “ Sn. Büyükşehir Belediye Başkanımız Alinur Aktaş beyefendiye hem ziyaretlerinden ötürü, hem de Orhangazi’miz için yaptığı değerli katkılar nedeniyle çok teşekkür ediyorum.“ cümleleriyle son verdi

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. 1 4 Alinur Aktaş’tan Yeniköy, Yeni Sölöz, Heceler Mahallelerine Ziyaret için yorumda bulun

    Alinur Aktaş’tan Yeniköy, Yeni Sölöz, Heceler Mahallelerine Ziyaret için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Alinur Aktaş’tan Yeniköy, Yeni Sölöz, Heceler Mahallelerine Ziyaret için ilk yorumu yapabilirsin.