Annelerden yeni yıl umutla gelsin…

Annelerden 2021’e renkli veda

Türk Anneler Derneği Bursa Şubesi üyeleri, yeni yıl kutlamasında bir araya geldi. 2021’i keyifli bir organizasyonla geride bırakan anneler, yeni yıldan sağlık, mutluluk ve huzur diledi.

Gerçekleştirdikleri sosyal sorumluluk projeleri ve öğrencilere verdikleri burslarla 2021’de en çok konuşulan sivil toplum örgütlerinden biri olan Türk Anneler Derneği (TAD) Bursa Şubesi üyeleri, Zenn Garden’da düzenlenen yılbaşı partisinde buluştu. Büyük ilgi gören kutlamada üyeler, zorluklarla geçen 2021’i geride bırakmanın tatlı yorgunluğunu üzerlerinden attı.

YENİ YIL UMUTLA GELSİN

Davette geride kalan yılda dernekçe yapılan çalışmalarda etkin rol oynayan ve her türlü desteği esirgemeyen üyelere teşekkür eden TAD Bursa Şubesi Başkan Yardımcısı Sibel İstanbullu, 2022’nin herkese sağlık ve mutluluk getirmesini diledi. TAD olarak 2022’de de etkin projelere imza atmak istediklerini söyleyen İstanbullu, “Bursa’da annelerin sesi olarak bizler; önceliğimizi yine eğitim olarak belirledik. Çocuklarımızı okutmaya ve onların eğitim hayatları boyunca yanlarında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Annelerden yeni yil umutla gelsin... Annelerden yeni yıl umutla gelsin… için yorumda bulun

    Annelerden yeni yıl umutla gelsin… için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Annelerden yeni yıl umutla gelsin… için ilk yorumu yapabilirsin.