AUTOMOTİVE MEETİNGS BURSA BAŞLADI

Bursa OSB’nin ev sahipliğinde 2017 ve 2019 yıllarında gerçekleştirilen ve otomotiv devlerini buluşturan Automotive Meetings Bursa, bu yıl pandemi nedeniyle çevrimiçi başladı

Bursa OSB’nin ev sahipliğinde 2017 ve 2019 yıllarında gerçekleştirilen ve otomotiv devlerini buluşturan Automotive Meetings Bursa, bu yıl pandemi nedeniyle çevrimiçi başladı.

Daha önce 2 kez gerçekleştirilen bu yıl pandemi sebebiyle de online olarak düzenlenen 3. Automotive Meetings’in açılışı gerçekleştirildi. Açılışta konuşan Bursa OSB Yönetim Kurulu Üyesi Özgür Şahin, “1,5 yıldan beri devam eden Covid-19 pandemisi, dünya genelinde yaşamın doğal akışını değiştirdi. Bu süreçte özellikle lojistik alanında yaşanan sıkıntılar üretimi de olumsuz etkiledi” dedi.

İki yılda bir düzenlenen ve çok olumlu sonuçlara ulaşılan daha önceki etkinlikleri yüz yüze yaptıklarını ancak bu yıl ki etkinliği, pandemi nedeniyle online olarak düzenlediklerini ifade eden Şahin, “Pandemiye rağmen üretme ve satmak zorundayız. İşte bu nedenle bu etkinlik tüm katılımcılar için yeni fırsatlar oluşturacaktır. Bilhassa B2B görüşmeler bölümü firmaların birbirlerini ve ürünlerini daha yakından tanımaları açısından büyük önem taşıyacaktır. Tabii ki değerli konuşmacılarımız da sektörümüzün global anlamdaki durumuna ilişkin kıymetli değerlendirmelerde bulunacaklardır” dedi.

Önemli isimlerden sunumlar…

Şahin’in açılış konuşmalarının arından sunumlara geçildi. Öğleden önceki oturumda BOSCH Orijinal Ekipman Satış Müdürü Yunus Çakır ve TOFAŞ Ar-Ge İleri Teknoloji Geliştirme Programı Ofis Bölüm Yöneticisi Serhat Akçay, öğleden sonraki oturumda da Stellantis Satın Alma Proje Müdürü Nicholas Stutel ile Volkswagen CFO Ali Gülşen, sunumlarıyla programa değer kattılar.

Automotive Meetings Bursa 2022’de yüz yüze

  1. Automotive Meetings Bursa, 17 Kasım’da birbirinden önemli isimlerin sunumları ve B2B görüşmelerle sona erecek. Automotive Meetings Bursa’nın 4.’sü, 14-16 Haziran 2022 tarihlerinde Bursa Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde fiziki olarak yapılacak.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Ozgur Sahin 4 AUTOMOTİVE MEETİNGS BURSA BAŞLADI için yorumda bulun

    AUTOMOTİVE MEETİNGS BURSA BAŞLADI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak AUTOMOTİVE MEETİNGS BURSA BAŞLADI için ilk yorumu yapabilirsin.