BALKANTÜRKSİAD’DAN BUİKAD’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Balkan Rumeli Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (BALKANTÜRKSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Şakir ve Yönetim Kurulu Üyeleri, yeni yerine taşınan Bursa İş Kadınları ve Yöneticileri Derneği (BUİKAD) Başkanı Oya Eroğlu ile Yönetim Kurulu Üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

BALKANTÜRKSİAD ile BUİKAD arasındaki işbirliklerin masaya yatırıldığı ziyarette konuşan BALKANTÜRKSİAD Başkanı Fatih Şakir, BALKANTÜRKSİAD ile BUİKAD arasındaki yakın ilişkileri daha da geliştirmek istediklerini belirterek, “Bursa’da kurulduğu günden itibaren önemli projelerin altına imza atan Bursa’nın önemli derneklerinden BUİKAD’la yakın ilişkilerimizi sürdürüyoruz. Bursa’nın iki güçlü derneğinin yapacağı ortaklıkların Bursa ve Türkiye’ye çok fayda sağlayacağı inancındayım” dedi.

BALKANTÜRKSİAD Yönetim Kurulu’nu yeni ofislerinde ağırlamaktan mutlu olduklarını ifade eden BUİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Oya Eroğlu da, “BALKANTÜRKSİAD ve BUİKAD ortak üyelere sahip, pek çok önemli projede partner olmuş iki önemli sivil toplum örgütü. Kendilerine bu nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum. Kadın istihdamına ve kadın dayanışmasına önem veren BALKANTÜRKSİAD ile olan işbirliklerimizi artırmak istiyoruz” dedi.

Ziyaret, BALKANTÜRKSİAD Başkanı Fatih Şakir’in BUİKAD Başkanı Oya Eroğlu’na plaket takdimi ile son buldu.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. IMG 1 BALKANTÜRKSİAD’DAN BUİKAD’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ için yorumda bulun

    BALKANTÜRKSİAD’DAN BUİKAD’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak BALKANTÜRKSİAD’DAN BUİKAD’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ için ilk yorumu yapabilirsin.