Başak Dizer, Babalar Günü’ne özel Kıvanç Tatlıtuğ ve oğullarının fotoğrafını paylaştı

Nisan ayında bebeği Kurt Efe’yi kucağına alan Kıvanç Tatlıtuğ, dün ilk Babalar Günü’nü kutladı. Sosyal medya hesabından oğlu ve eşinin fotoğrafını paylaşan Başak Dizer Tatlıtuğ, “Melekler günü kutlu olsun” dedi.

6 yıl önce nikah masasına oturan Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer Tatlıtuğ çifti, nisan ayında Kurt Efe adı verdikleri oğullarını kucağına aldı. Babalık heyecanı yaşayan Tatlıtuğ, dün ilk Babalar Günü’nü kutladı.

“MELEKLER GÜNÜ KUTLU OLSUN”

Instagram‘da 857 bin takipçisi bulunan Başak Dizer Tatlıtuğ, Kurt Efe ve Kıvanç Tatlıtuğ’un fotoğraflarını paylaştı. Tatlıtuğ, oğlunun yüzünü göstermediği fotoğrafta eşinin Babalar Günü’nü kutlayarak “Melekler günü kutlu olsun” notunu düştü. Kıvanç Tatlıtuğ’un fotoğrafı ise kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

KAYNAK HABERLER

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Beige Simple Photo Fashion Youtube Thumbnail 2022 06 20T100915.560 Başak Dizer, Babalar Günü’ne özel Kıvanç Tatlıtuğ ve oğullarının fotoğrafını paylaştı için yorumda bulun

    Başak Dizer, Babalar Günü’ne özel Kıvanç Tatlıtuğ ve oğullarının fotoğrafını paylaştı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Başak Dizer, Babalar Günü’ne özel Kıvanç Tatlıtuğ ve oğullarının fotoğrafını paylaştı için ilk yorumu yapabilirsin.