BAŞKAN KANAR’DAN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

Başkan Kanar 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

 

Gençlerin ve çocukların yetişmesinde büyük rol oynayan her türlü fedakârlığı gösteren öğretmenlik mesleğinin kutsal bir görev olduğuna değinen Başkan Kanar ‘’ Sevginin ve fedakârlığın timsali, mesleğinde sonsuz fedakârlık ve emekle çalışan öğretmenlerimiz, toplumun geleceğine yön vermektedir. Ülkelerin gelişmesinde ve ilerlemesinde gençleri ufuklarını açıp, onları eğiten öğretmenlerimize minnettarım. Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi ‘’Gelecek gençlerin, gençler ise öğretmenlerin eseridir.’’ Tarihimize, kültürümüze, bağlı, vicdanı hür nesiller yetiştirebilmek için fedakârlıkla çalışan tüm öğretmenlerimin en içten dileklerimle öğretmenler gününü kutluyorum.

 

‘’Başöğretmenimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ebediyete intikal etmiş tüm öğretmenlerimize Allah’tan rahmet, görevinin başında başarıyla mesleğini icraa eden tüm öğretmenlerimize uzun ve sağlıklı bir meslek hayatı dilerim. ‘’ ifadelerini kullandı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. BASKAN KANARDAN 24 KASIM OGRETMENLER GUNU MESAJI 1 BAŞKAN KANAR’DAN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI için yorumda bulun

    BAŞKAN KANAR’DAN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak BAŞKAN KANAR’DAN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI için ilk yorumu yapabilirsin.