BAŞKAN YILMAZ’DAN ESNAFA BAYRAM ZİYARETİ

Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, Ramazan’ın son günü Zümrütevler esnafı ile bir araya gelerek bayramlarını kutladı.

Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, Ramazan’ın son günü Zümrütevler Mahallesi’ni ziyaret etti. Bölgede yürütülen hizmetleri inceleyip bilgi alan Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, ardından esnafa ‘hayırlı işler’ diledi. Vatandaşlarla sohbet edip bayramlarını tebrik eden Başkan Oktay Yılmaz, “Rahmet ve bereket ayı olan Ramazan-ı şerifi uğurladık ve Rabbimizin bizlere ikramı olan Ramazan Bayramı’na kavuştuk. Bayramlar; birlik ve beraberliğimizin pekiştiği, aile bağlarının kuvvetlendiği, küskünlüklerin son bulduğu özel günlerdir. Tüm hemşehrilerimizin mübarek Ramazan Bayramını kutluyorum” ifadelerini kullandı. Başkan Yılmaz’ın kendilerini ziyaret etmesinden dolayı mutluluk duyduklarını ifade eden Zümrütevler mahalle sakinleri,  kendileri ile sık sık bir araya gelen ve mahalle için hizmet üstüne hizmet üreten Başkan Yılmaz’a teşekkürlerini sundu.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. BAŞKAN YILMAZDAN ESNAFA BAYRAM ZİYARETİ BAŞKAN YILMAZ’DAN ESNAFA BAYRAM ZİYARETİ için yorumda bulun

    BAŞKAN YILMAZ’DAN ESNAFA BAYRAM ZİYARETİ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak BAŞKAN YILMAZ’DAN ESNAFA BAYRAM ZİYARETİ için ilk yorumu yapabilirsin.