Birçok başarılı dizinin senaristliğini üstlenen Gamze Özer, evinde ölü bulundu

Sihirli Annem, Acemi Cadı ve Hanımın Çiftliği gibi iddialı dizilerin senaristi Gamze Özer, bu sabah saatlerinde evinde ölü bulundu. Acı haberi duyuran Armağan Çağlayan, “Her ölüm erken ama, senin için çok erkendi. Yattığın yer incitmesin” dedi.

2003 ve 2012 yılları arasında Kanal D ile Star TV’de yayınlanan daha sonra Exxen için çekilen Sihirli Annem dizisinin yaratıcısı ve senaristi Gamze Özer hayatını kaybetti.

EVİNDE ÖLÜ BULUNDU

Birçok önemli işe imza atan senarist Gamze Özer bu sabah saatlerinde Sakız Adası’ndaki evinde ölü bulundu. 47 yaşında hayata veda eden Gamze Özer’in genç yaştaki ölümü sevenlerini ve sanat camiasını yasa boğdu. Özer, Sihirli Annem’in yanı sıra Hanımın Çiftliği, Annem ve Acemi Cadı’nın ekibinde yer alarak adını geniş bir kitleye duyurdu. Acı haberi duyuran Armağan Çağlayan ise Twitter’dan yaptığı paylaşımda “İnanamıyorum! Ah Gamze… Her ölüm erken ama senin için çok erkendi. Yattığın yer incitmesin” ifadelerini kullandı.

kaynak sondakika

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Beige Simple Photo Fashion Youtube Thumbnail 75 Birçok başarılı dizinin senaristliğini üstlenen Gamze Özer, evinde ölü bulundu için yorumda bulun

    Birçok başarılı dizinin senaristliğini üstlenen Gamze Özer, evinde ölü bulundu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Birçok başarılı dizinin senaristliğini üstlenen Gamze Özer, evinde ölü bulundu için ilk yorumu yapabilirsin.