Dağlıoğlu Enerji GES Hedefini Büyüttü

Dağlıoğlu Enerji A.Ş, 2009 yılından bugüne kadar önde gelen çok sayıda sanayi kuruluşunun çatı GES projelerini başarıyla tamamladı. Arazi ve Tarımsal GES projeleri de yapan firma ayrıca Uzaktan İzleme, Teknik Servis ve Robotlu Hassas Panel Temizleme Hizmetleri ile sektöre farklı bir soluk getirdi. -FOTOĞRAFLI- Dağlıoğlu Enerji A.Ş, seçkin sanayi kuruluşlarının çatılarına uyguladığı GES projeleriyle dikkat çekiyor. Farklı sektörlerde faaliyet gösteren şirketleri bünyesinde barındıran Dağlıoğlu Group iştirakleri arasında yer alan Dağlıoğlu Enerji A.Ş, 57 yıllık köklü geçmiş ile GES projesi yapmak isteyenlere güvenilir çözüm ortağı oluyor. Firma; GES projelerin sorunsuz çalışması için Uzaktan İzleme, Teknik Servis ve Robotlar ile Hassas Panel Temizleme Hizmetleri ile sektöre farklı bir soluk getirdi.
WhatsApp Image 2024 06 24 at 16.04.44 1
Dağlıoğlu Group şirketlerinin başkanı Erol Dağlıoğlu, 2009 yılında, “Her gün bizim için doğan güneşten daha fazla yararlanalım?” düşüncesiyle GES projelerine başladıklarını ve sadece son 3 yılda 25 MW’lik anahtar teslim projeyi (EPC) tamamladıklarını söyledi. Yenilebilir kaynaklara gösterilen ilginin artması ile önlerine yeni hedefler koyup bu konuda altyapılarını tamamladıklarını vurgulayan Dağlıoğlu, “Türkiye’nin çok sayıda saygın sanayi kuruşunun Çatı GES projelerini tamamlayıp sorunsuz teslim ettik. Arazi ve Tarım GES projeleri de yapıyoruz. Bunun yanı sıra, kurulu sistemler için Uzaktan İzleme, Teknik Servis ve Robotlu Hassas Panel Temizliği hizmetleri de veriyoruz.” dedi.  
WhatsApp Image 2024 06 24 at 16.04.44 2 1

Kaliteli Malzemeler ve Uzun Ömürlü Sistemler

GES kurulumlarında önceliklerinin uzun yıllar sorunsuz çalışacak sistemler olduğunu vurgulayan Erol Dağlıoğlu, projelerinde yüksek kaliteli malzemeler kullanarak, müşterilerine güvenilir ve dayanıklı enerji çözümleri sunduklarının altını çizdi. Dağlıoğlu, güneş enerji sistemlerini tercih eden firmaları, kullanılan malzeme kalitesine dikkat etmeleri konusunda uyarıp, “İmalat sırasında ucuz malzemeler kullanılırsa sistem sağlıklı işlemez. Ucuz değil kaliteli malzeme kullanan ve projesinin arkasında duran firmalar ile çalışın” uyarısında bulundu.

WhatsApp Image 2024 06 24 at 16.04.44

Sektöre yeni bir soluk; uzaktan İzleme ve panel temizlik robotları

Erol Dağlıoğlu, güç santrallerinde çok sayıda farklı mekanizmanın bir arada çalıştığını ve bu karmaşık sistemin sorunsuz işlemesi için düzenli bakım gerektiğine de dikkat çekti. Dağlıoğlu, “Kurulu sistemleri uzaktan izleyip, gerekli durumlarda teknik servis hizmeti sunuyoruz. Güneş panellerinin düzenli temizlenmesi ve temizlik sırasında zarar görmemeleri için çok dikkatli çok olmak gerekir. Panel temizliklerini de Ar-Ge birimimizde geliştirdiğimiz robotlar ile hassas şekilde yapıyoruz. Bu hizmetlerimizi sadece kendi projelerimize değil ihtiyaç duyan her işletmeye veriyoruz” dedi.

Hedefimiz Dünya’ya ve insanlığa hizmet

Dağlıoğlu, petrol ve doğalgaz rezervlerinin sınırlı olması, sosyal ve çevresel etkenler nedeniyle yenilenebilir enerji kaynaklarına olan ilgiyi artırdığını da belirterek, bu süreçte GES sektöründe dünya çapında bir başarı hedeflediklerini de sözlerine ekledi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. WhatsApp Image 2024 06 24 at 16.04.44 1 Dağlıoğlu Enerji GES Hedefini Büyüttü için yorumda bulun

    Dağlıoğlu Enerji GES Hedefini Büyüttü için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Dağlıoğlu Enerji GES Hedefini Büyüttü için ilk yorumu yapabilirsin.