ERCAN ÖZEL’DEN BELEDİYE PERSONELİNE BAYRAM ÖNCESİ MÜJDE GELDİ

 

Yenişehir Belediye Başkanı Ercan Özel, belediye bünyesinde çalışan memurlar için Türk Yerel Hizmetler Sendikası Bursa Şubesi ile Sosyal Denge Sözleşmesi’ni imzaladı. 1 Nisan tarihinden itibaren geçerli olacak sözleşmeye göre, sosyal denge tazminatı oranının en üst limit olan yüzde 120 olarak belirlendiği açıklandı.

Yenişehir Belediyesi ile Türk Yerel Hizmetler Sendikası arasında memurları ilgilendiren Sosyal Denge Sözleşmesi imzalandı. 31 Mart 2024’te süresi biten sözleşme 1 Nisan tarihinden geçerli olacak şekilde düzenlendi. Belediye Başkanımız Ercan Özel, belediye personeline müjdeyi vererek, sosyal denge tazminatı oranının en üst limitten yüzde 120 olarak belirlediklerini ifade etti. Konu hakkında açıklama yapan Başkan Ercan Özel, “Bu anlaşma, Yenişehir Belediyesi’nde çalışan devlet memurlarının mali ve sosyal haklarının güçlendirilmesi açısından büyük önem taşıyor. Çalışma arkadaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi. Başkan Ercan Özel, “Yenişehir Belediyesi olarak büyük bir aileyiz. Ailemizin hiçbir ferdini üzmeden, sosyal dengeyi de koruyarak, ilçemize hizmet etmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ERCAN OZELDEN BELEDIYE PERSONELINE BAYRAM ONCESI MUJDE GELDI ERCAN ÖZEL’DEN BELEDİYE PERSONELİNE BAYRAM ÖNCESİ MÜJDE GELDİ için yorumda bulun

    ERCAN ÖZEL’DEN BELEDİYE PERSONELİNE BAYRAM ÖNCESİ MÜJDE GELDİ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ERCAN ÖZEL’DEN BELEDİYE PERSONELİNE BAYRAM ÖNCESİ MÜJDE GELDİ için ilk yorumu yapabilirsin.