Eski nişanlısı ve kız arkadaşına kurşun yağdırdı

Tokat’ta 26 yaşındaki yaşında bir kadın, 1 yıl önce ayrıldığı eski nişanlısını kız arkadaşıyla birlikte görünce ikisine de kurşun yağdırdı. Eski nişanlısının hayatını kaybetmesinin ardından yakalanan kadın, basın mensuplarının “Neden vurdunuz?” sorusunu duyunca adeta kendinden geçerek “Ölmedi deyin, ne olur? Pişmanım” cevabını verdi.

Tokat‘ta 26 yaşındaki Fatma G., 1 yıl önce ayrıldığı nişanlısı Ahmet Batuhan Yıldız’ın (27) işlettiği tütün ürünleri dükkanın önüne gitti. Fatma G., burada Ahmet Batuhan Yıldız’ı, kız arkadaşı E.D. (25) ile birlikte gördü. Bunun üzerine Fatma G. üzerinde taşıdığı tabanca ile eski nişanlısı ve kız arkadaşına ateş açtı. Hastanesine kaldırılan Ahmet Batuhan Yıldız, doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamadı. E.D. ise kaldırıldığı Tokat Devlet Hastanesi’nde tedaviye alındı.

Olay sonrası kaçan Fatma G., kısa sürede polis ekipleri tarafından yakalanarak gözaltına alındıktan sonra sağlık kontrolünden geçirilmek üzere hastaneye götürüldü. Yaralanan kadın vücudunda kalan kurşunun çıkartılması için ameliyata alındı.

Polis aracından indirilen genç kadın basın mensuplarının “Eski nişanlınızı neden vurdunuz?” şeklindeki sorusuna “Ölmedi deyin, ne olur? Pişmanım” cevabını verdi.

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Hastanesinde sağlık kontrolünden geçirilen kadın ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

Oğlu Ahmet Batuhan Yıldız’ın vurulduğu haberini alarak olay yerine gelen Kadiriye Ünver Yıldız, “Geçen sene bu zamanlar nişan yaptık. Düğün gününü alacaktık. Kızın babası razı olmadı. Benim oğlanın ilerisini göremediğini söyledi. Fatma’yı da çok seviyordu. Ayrıldılar. Fatma ile görüşmüyordu. Fatma ve annesi sürekli dükkana geliyordu. Bu işler neden böyle oldu diye. Kendileri istemedi. Fatma, oğluma silahla ateş etmiş. Bir de oğlumun yanında kız arkadaşı varmış. Bir kurşun da ona atmış” diye konuştu.

kaynak haberler

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. kursun yagdirdi Eski nişanlısı ve kız arkadaşına kurşun yağdırdı için yorumda bulun

    Eski nişanlısı ve kız arkadaşına kurşun yağdırdı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Eski nişanlısı ve kız arkadaşına kurşun yağdırdı için ilk yorumu yapabilirsin.