FIRSATLAR ÜLKESİ KIBRIS…

FIRSATLAR ÜLKESİ KIBRIS…

Balkan Rumeli Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (BALKANTÜRKSİAD), üyelerini Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde (KKTC) yatırım imkanları konusunda bilgilendirdi.

 

Balkantürk Akademi etkinlikleri kapsamında düzenlenen ve Dernek merkezinde gerçekleştirilen seminere konuşmacı olarak, BALKANTÜRKSİAD Üyesi, CNS Investment Yönetim Kurulu Başkanı Yatırım ve Hukuk Danışmanı Avukat Çağla Nur Sürer katıldı.

 

Seminerin açılışında konuşan ve toplantının moderatörlüğünü yapan Balkantürk Akademi Başkanı Op. Dr. Fatma Akalp, “Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti gayrimenkul yatırımlarında cazibe merkezi haline geldi ve önemli imkanlar sunuyor” dedi.

 

Daha sonra CNS Investment Yönetim Kurulu Başkanı Yatırım ve Hukuk Danışmanı Avukat Çağla Nur Sürer BALKANTÜRKSİAD üyelerine KKTC’de yatırım imkanları hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

Forbes Dergisi’nin KKTC’yi yatırım ve fırsatlar ülkesi olarak ilan ettiğini söyleyen Çağla Nur Sürer, gayrimenkul yatırımları, tamamlanan, devam eden ve yeni başlayan projeler, konut fiyatları, ödeme planları, konutların değer artışları ve kira yönetim uygulaması hakkında açıklamalarda bulundu.

CNS Investment Yönetim Kurulu Başkanı Yatırım ve Hukuk Danışmanı Avukat Çağla Nur Sürer açıklamalarının donunda BALKANTÜRKSİAD üyelerinin sorularını cevaplandırdı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. FIRSATLAR ULKESI KIBRIS… FIRSATLAR ÜLKESİ KIBRIS… için yorumda bulun

    FIRSATLAR ÜLKESİ KIBRIS… için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak FIRSATLAR ÜLKESİ KIBRIS… için ilk yorumu yapabilirsin.