Hakan Peker’in acı günü! Macit Tunalı hayatını kaybetti

Sıra dışı kişiliği ile herkesin sevgisini kazanan Macit Tunalı 16 Mart tarihinden beri, rahatsızlığı nedeniyle Bursa Şehir Hastanesi’nde tedavi görüyordu. Bir süredir yoğun bakımda tedavisi süren Tunalı’nın hayatını kaybettiği öğrenildi.

Macit Tunalı Bursa’nın en renkli kişilerindendi. Hakan Peker’in baş dansçısı olarak tek kanallı televizyonda fırtınalar estirdiği yıllarda, dünyaca ünlü sanatçı Rod Stewart’a benzerliği nedeniyle Rod Macit olarak ün yaptı, sevildi. Macit Tunalı 4 aydır Şehir Hastanesi’nde tedavi görüyordu.

aw372008 01 9zyl

“Biz onu Gülen yüzüyle, o en saf haliyle ve iyilik dolu yüreğiyle hatırlayacağız”
Bursa Milletvekili Refik Özen, Tunalı’nın ölüm haberinin ardından sosyal medyadan mesaj paylaştı. Özen mesajında, “Maalesef Macit abimizi kaybettik. Biz onu Gülen yüzüyle, o en saf haliyle ve iyilik dolu yüreğiyle hatırlayacağız. Mekanı cennet olsun” dedi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. hakan pekerin aci gunu macit tunali hayatini kaybetti 1 Hakan Peker’in acı günü! Macit Tunalı hayatını kaybetti için yorumda bulun

    Hakan Peker’in acı günü! Macit Tunalı hayatını kaybetti için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Hakan Peker’in acı günü! Macit Tunalı hayatını kaybetti için ilk yorumu yapabilirsin.