İkinci el eşya alıyorum

Şebnem Bozoklu: İkinci el eşya alıyorum

Bit pazarına alışverişe gittiği anları sosyal medyadan yayınlayan ünlü oyuncu Şebnem Bozoklu, bu konuyla ilgili bir açıklamada bulundu.
Şebnem Bozoklu: İkinci el eşya alıyorumSon olarak ‘Babam Çok Değişti’ adlı dizide rol alan Şebnem Bozoklu, önceki gün Bebek’te görüntülendi.

Muhabirlerle ayaküstü sohbet eden oyuncu, bit pazarına alışverişe gitmesiyle ilgili sorulara yanıt verdi:

“BİR PAZARINA GİDİYORUM”

”Bit pazarına çok gidiyorum. Şişli’deki Bomonti’deki bit pazarını çok seviyorum. Acayip şeyler buluyoruz. Evle ilgili şeyler alıyoruz. İyi pazarlıkçıyız.”

“MODA DÜNYAYA ZARAR VERİYOR”

“Hızlı tüketim moda ürünlerinin dünyaya zarar verdiğini biliyoruz.” diyen Bozoklu, ”Bu moda ürünlerini almamamız çok zor. Hepimiz seve seve alıyoruz ama biraz daha eski biraz daha ikinci el dünya için daha iyi. Özellikle az kullanılmış şeyler için tercih edilebilir. Çok daha ekonomik.” dedi.

42 yaşındaki güzel oyuncu, ‘İkinci el kıyafet tercih eder misiniz?’ sorusunu; ”İkinci el kıyafet şahane bir şey.” şeklinde cevapladı.

Şebnem Bozoklu: İkinci el eşya alıyorum #1
Şebnem Bozoklu: İkinci el eşya alıyorum #2

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

6 Mayıs 2022
8 Nisan 2022
1 Nisan 2022
28 Mart 2022
24 Mart 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. ikinci el eşya aliyorum İkinci el eşya alıyorum için yorumda bulun

    İkinci el eşya alıyorum için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İkinci el eşya alıyorum için ilk yorumu yapabilirsin.