İlyas Salman’dan yeni çıkış: Atatürk ve Sosyalizm kırmızı çizgim

Ünlü oyuncu İlyas Salman, daha önce “Ateistim. Beni yıkamadan kıyafetlerimle gömsünler” açıklaması nedeniyle çok konuşuldu. Yeni bir çıkışta daha bulunan Salman, “Kırmızı çizgim Atatürk ve sosyalizm” dedi.

Oyuncu İlyas Salman, yaptığı açıklamalarla gündem olmaya devam ediyor. Dahaönce “Ateistim. Beni yıkamadan kıyafetlerimle gömsünler” sözleriyle sansasyon yaratmıştı. Salman’dan yine çok konuşulacak açıklamalar geldi.

KIRMIZI ÇİZGİLERİNİ AÇIKLADI

Salman, sosyal medyada yaptığı videolu paylaşım ile kırmızı çizgilerini açıkladı. Salman’ın videosuna kısa süre içerisinde çok sayıda beğeni ve destek yorumu geldi.

“ATATÜRK’ÜN DEĞERLERİNE YETERİNCE SARILAMADIK”

Birçok defa 1 Mayıs mitinglerine katılarak işçi sınıfının yanında duran ve “Atatürk’ün değerlerine yeterince sarılamadık” diyen İlyas Salman, “Kırmızı çizgim Atatürk ve sosyalistliğim” dedi.

KAYNAK SONDAKİKA

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Beige Simple Photo Fashion Youtube Thumbnail 2022 06 18T141738.663 İlyas Salman’dan yeni çıkış: Atatürk ve Sosyalizm kırmızı çizgim için yorumda bulun

    İlyas Salman’dan yeni çıkış: Atatürk ve Sosyalizm kırmızı çizgim için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İlyas Salman’dan yeni çıkış: Atatürk ve Sosyalizm kırmızı çizgim için ilk yorumu yapabilirsin.