İMSİAD’TAN GÜNEYDOĞU’YA GÖNÜL KÖPRÜSÜ

İnşaat Müteahhitleri ve Sanayicileri İş İnsanları Derneği (İMSİAD) Anadolu Buluşmalarının ikincisinde Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ni gezdi.

Yerelde ve ulusalda sektörel etkinliklerin yanı sıra sosyal ve kültürel etkinliklere de önem veren İMSİAD bu kapsamda, Güneydoğu’nun önemli şehirleri Gaziantep, Şanlıurfa, Mardin ve Diyarbakır’ı gezdi.

İMSİAD üyeleri pandemiden önce düzenlediği Anadolu Buluşmalarının ilkinin ardından ikincisini de gerçekleştirdi. İMSİAD üyeleri yoğun iş temposundan fırsat bulup biraz olsun stres attı. Üyeler, bölgenin tarihi ve turistik yerlerini gezerken, yöresel lezzetlerini tatmayı da ihmal etmedi.

Anadolu Buluşmalarının ikincisini değerlendiren İMSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Andıç, üyelerle birlikte bir arada olmaktan mutluluk duyduklarını ifade etti. Ülkemizin her bölgesini cennetten bir köşe olarak tanımlayan Başkan Andıç, “Bursa’yı inşa eden müteahhit ve inşaat sanayicilerinin çatı örgütü olarak, güzelim Anadolumuzu daha fazla keşfetmek, farklı yörelerimiz arasındaki gönül köprülerini pekiştirmek ve Üyelerimiz arasındaki kaynaşmayı arttırmak için, Gaziantep, Şanlıurfa, Mardin ve Diyarbakır illerimizi kapsayacak şekilde gerçekleştirdiğimiz İMSİAD Anadolu Buluşmalarımızın ikincisini gerçekleştirdik. Bursamızın selam ve muhabbetini götürdüğümüz bu güzide illerimizde, ülkemizin kardeşliğine katkı yapmayı da özellikle önemsedik. Ayrıca bizler inşaat müteahhitti ve sanayicisi olan iş insanları olsak da, aynı zamanda hepimiz birer yatırımcıyız. Bu kapsamda Mardin Organize Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı ve Mardinspor Başkanı Nasır Duyan Akkuş’u, Genel Müdür Ahmet Azun’u, Mardin Organize Sanayi Müdürü İbrahim Batuk’u ve Tiyan Un Sanayi firması Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Timurağaoğlu’nu ziyaret ettik. Kendilerine teşekkür ediyoruz. Farklı yatırım olanaklarını yerinde görmek, güzelim Anadolumuzu keşfetmek ve daha fazla kaynaşmak için çıktığımız İMSİAD Anadolu Buluşmaları yolunda, kıymetli Üyelerimizle güzide hatıralar biriktirerek dostluklarımızı pekiştirmenin ve nihayetinde tüm bu aradıklarımızı bulmanın hazzını yaşadık. Bu anlamda, İMSİAD, hem sektörün sesi olmaya, hem de sosyal aktivitelerine devam edecek.” diye konuştu.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. 1 4 İMSİAD’TAN GÜNEYDOĞU’YA GÖNÜL KÖPRÜSÜ için yorumda bulun

    İMSİAD’TAN GÜNEYDOĞU’YA GÖNÜL KÖPRÜSÜ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İMSİAD’TAN GÜNEYDOĞU’YA GÖNÜL KÖPRÜSÜ için ilk yorumu yapabilirsin.