İtiraf etti ihanete uğradım

Buket Aydın: İhanete uğradım

Son dönemde aşk hayatı ve iddialı paylaşımlarıyla dikkat çeken haber spikeri Buket Aydın, eski evliliğiyle ilgili konuştu.

Şu sıralar Emir Sarıgül ile yaşadığı olaylı aşkla anılan spiker olan Buket Aydın, konuk olduğu “2.Sayfa” programında, geçmişte aşkta ihanete uğradığını ve bu ihaneti mesajla yakaladığını itiraf etti.

“İHANETİ YAŞADIM”

Aydın, “Hiç ihanete uğradın mı?” sorusuna “İhaneti yaşadım… Sinirlendim, üzüldüm ama şey oluyor bir süre sonra bir şey ifade etmiyor. Ben bir şeylerin acısıyla yaşayan bir insan değilim. Çabuk unuturum, kin tutmam. Herkes kendine yapar. İhanet ilk aşamada şok edici oluyor. Özellikle araştırmam… Mutlaka benim önüme düşer bu konular…

“MESAJLA YAKALADIM”

İhaneti mesajla yakaladım. Ben hayatımdaki kişinin telefonunu karıştırmam. Telefon bir yerde duruyordu, ışığı yanınca kafamı çevirip gördüm. Biraz üzerine gidince konu ortaya çıktı. Yapan kendisine yapar. Sonunda kendisi üzülür. İhanet günün sonunda ona yük olur. Ona dert olur, ona sıkıntı olur… İlk başta öyleymiş gibi görünmez ama sıkıntıyı hep ihanet eden çeker…” yanıtını verdi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

6 Mayıs 2022
8 Nisan 2022
1 Nisan 2022
28 Mart 2022
24 Mart 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. itiraf etti ihanete ugradim buket aydin İtiraf etti ihanete uğradım için yorumda bulun

    İtiraf etti ihanete uğradım için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İtiraf etti ihanete uğradım için ilk yorumu yapabilirsin.