MİMARLAR ODASI BURSA ŞUBESİ’NDEN ALTUN’A ZİYARET

Mimarlar Odası Bursa Şubesi yönetimi, Türkiye Barolar Birliği seçiminin ardından Türkiye Barolar Birliği Başkan Yardımcılığı görevine getirilen Bursa Barosu Başkanı Gürkan Altun’a tebrik ziyaretinde bulundu.

 

TMMOB Mimarlar Odası Bursa Şubesi yönetimi, Bursa Barosu Başkanı Gürkan Altun’a Türkiye Barolar Birliği’ndeki yeni görevi için tebrik ziyaretinde bulundu.

Adliye binasındaki Baro başkanlığında gerçekleşen ziyarette Mimarlar Odası Bursa Şube Başkanı Şirin Rodoplu Şimşek, yönetim kurulu 2. Başkanı Hasan Ertaş ve Sekreter Üye Rahmi Dede’nin yanı sıra Bursa Barosu Başkan Yardımcısı Metin Öztosun ile Sayman Yener Poroy da bulundu.

 

Mimarlar Odası Bursa Şube Başkanı Şirin Rodoplu Şimşek, Türkiye Barolar Birliği Başkanı seçilen Erinç Sağkan yönetiminde, Bursa Barosu Başkanı Gürkan Altun’un başkan yardımcılığı görevine getirilmesinden mutluluk duyduklarını belirterek, “Hukuk en büyük güvencemiz. Bu nedenle hukukun bağımsız olması çok önemli. Biz bu nedenle Bursa Barosu’nun Ankara’daki temsiliyetini değerli buluyoruz. Yeni görevinde Gürkan Altun’a başarılar dileriz” dedi.

Bursa Barosu Başkanı Gürkan Altun, ziyaretten dolayı Mimarlar Odası Bursa Şube yönetimine teşekkür ederek, “Hedefimiz hukukun üstünlüğünü tesis etmek. İnsan haklarını, yurttaş haklarını üstün kılmak ve adaleti temsil etmek. Türkiye Barolar Birliği’nin yeni yönetiminin diğer yönetimlerden en temel farklarından biri tüm coğrafi bölgeleri temsil eden bir yönetim olması” diye konuştu.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. BARO ZIYARET FOTO MİMARLAR ODASI BURSA ŞUBESİ’NDEN ALTUN’A ZİYARET için yorumda bulun

    MİMARLAR ODASI BURSA ŞUBESİ’NDEN ALTUN’A ZİYARET için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak MİMARLAR ODASI BURSA ŞUBESİ’NDEN ALTUN’A ZİYARET için ilk yorumu yapabilirsin.