SANAYİCİ ÜRETMEYE DEVAM EDİYOR…

Kayapa Sanayici ve İş Adamları Derneği (KSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Güler ve Yönetim Kurulu Üyeleri

Kayapa Sanayici ve İş Adamları Derneği (KSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Güler ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Kayapa OSB’deki sanayicilerle bir araya gelmeye devam ediyor.

Kayapa OSB’deki sanayicileri ziyaret ederek üretimleri hakkında bilgi almayı ve sorunlarını ilgili kurumlara ileterek Kayapalı sanayicilerin nabzını tutmayı sürdüren KSİAD Başkanı Ali Güler ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Paye Plast Plas.Vakum Form  firması Genel Müdürü Orhan Kuş, Plaskar Plastik Enerji Fabrika Müdürü Cemil Kurt, Omaks Pano Kablo Bobinaj Genel Müdürü Numan Omurcan ile Kayapa’daki firmalarında bir araya geldi.

“Kayapa bünyesine kattığı yeni sanayicilerle her gün büyümeye devam ediyor. Üreten sanayicilerimizin yanında olduğumuzu hissettirmek için çalışmalarımız devam ediyor” diyen KSİAD Başkanı Ali Güler, sanayicinin zor koşullara rağmen üretime sevincinden vazgeçmediğini belirtti. Güler, “Kayapa’da neredeyse hiç boş alanımız kalmadı. Bölgemizin büyümesi ve sanayicilerimizin Kayapa’da üretim yaparak ihracata ve Türkiye ekonomisine katkı yapması KSİAD ailesi olarak bizi sevindiriyor. Dalgalı döviz kuru ve artan emtia fiyatları sanayicilerimizin en önemli gündemi. Beraber üreterek, üretmekten vazgeçmeyerek ancak bu zorlu dönemi aşabiliriz” dedi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. img 2 1 SANAYİCİ ÜRETMEYE DEVAM EDİYOR… için yorumda bulun

    SANAYİCİ ÜRETMEYE DEVAM EDİYOR… için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak SANAYİCİ ÜRETMEYE DEVAM EDİYOR… için ilk yorumu yapabilirsin.