6 yaşındaki çocuğa istismar iddiasında tutuklama talebi

6 yaşındaki kız çocuğuna istismar iddiasıyla ilgili tutuksuz sanıklar Kadir İstekli, Yusuf Ziya Gümüşel ve Fatıma Gümüşel hakkında H.K.G.’nin avukatı tutuklama talep etti. 6 yaşındaki kız çocuğuna istismar iddiasıyla ilgili tutuksuz sanıklar Kadir İstekli, Yusuf Ziya Gümüşel ve Fatıma Gümüşel hakkında H.K.G.’nin avukatı tutuklama talep etti. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, davanın bakanlığa 2 Aralık 2022’de ihbar edildiğini, aynı tarihte müdahil olduklarını açıklamıştı. Yanık’ın, dava sürecine ilişkin paylaştığı diğer bilgiler şöyleydi:
  • Mağdur 30 Kasım 2020’de Cumhuriyet Savcılığına müracaat etmiş. Savcılıktan konu bize intikal etmiş. 4 Aralık 2020’de Şiddet Önleme İzleme Merkezimizin ilk kabul birimine almışız, 8 Aralık 2020’de de mağduru kadın konuk evimize almışız.
kaynak haber 7

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. vovukgelin 6 yaşındaki çocuğa istismar iddiasında tutuklama talebi için yorumda bulun

    6 yaşındaki çocuğa istismar iddiasında tutuklama talebi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 6 yaşındaki çocuğa istismar iddiasında tutuklama talebi için ilk yorumu yapabilirsin.