Azerbaycan askeri yaralanan Ermeni askeri tedavi etti

Azerbaycan askeri yaralanan Ermeni askeri tedavi etti

Dünyanın kilitlendiği Azerbaycan-Ermenistan çatışmalarında cephede çekilen video sosyal medyada paylaşıldı. Görüntülerde, Azerbaycan askerinin yaralanan Ermeni askere yardım ettiği görüldü. Azerbaycan ve Ermenistan arasında başlayan çatışmalar sürüyor… Azerbaycan Savunma Bakanlığı, 12 Eylül gecesi ve 13 Eylül sabahı Ermenistan ordusunun sınır bölgelerinde provokasyonda bulunduğunu açıklamıştı. Provokasyonların ardından günlerdir süren gerilim çatışmalara neden oldu.

400 Ermeni asker öldürüldü

Bu kapsamda Azerbaycan birlikleri, Türk SİHA’larını yeniden havalandırarak karşı tarafa ağır kayıplar verdirdi. Son gelen bilgilere göre 400 Ermenistan askerinin öldürüldüğü aktarıldı.

Azerbaycan askeri, Ermeni askerin yaralarını sardı

Azerbaycan Savunma Bakanlığı, öldürülen Ermeni askerlerin cesetlerini teslim etmeye hazır olduğunu bildirdi. Öte yandan dünya Azerbaycan-Ermenistan sınırındaki çatışmalara kilitlenirken, cepheden çekilen görüntü sosyal medyada paylaşıldı.

‘Türk’ün merhameti’

Görüntülerde, Azerbaycan ordusunda görev yapan bir askerin, çatışmalarda yaralanan bir Ermeni askerin yaralarını sardığı görüldü. ‘Türk’ün merhameti’ olarak yorumlanan video geniş kitlelere yayılarak büyük beğeni topladı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. azerbaycan askeri yaralanan ermeni askeri tedavi etti 0 Azerbaycan askeri yaralanan Ermeni askeri tedavi etti için yorumda bulun

    Azerbaycan askeri yaralanan Ermeni askeri tedavi etti için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Azerbaycan askeri yaralanan Ermeni askeri tedavi etti için ilk yorumu yapabilirsin.