Darko Peric, Atatürk dizisinin kadrosuna dahil oldu

Başrolünü Aras Bulut İynemli’nin üstlendiği Atatürk dizisine İngiliz oyuncu Emma Watson’un ardından La Casa de Papel dizisinde Helsinki rolünü oynayan Darko Peric de dahil oldu.

Mustafa Kemal Atatürk‘ün yaşamını ekrana taşıyacak olan, tüm dünyada aynı anda yayınlanacak olan Atatürk dizisi kadrosuna dünyaca ünlü isimleri katmaya devam ediyor. Aras Bulut İynemli’nin başrol olduğu diziye Harry Potter serisi ile ünlenen İngiliz oyuncu Emma Watson’dan sonra bir isim daha katıldı.

LA CASE DE PAPEL’İN BAŞROLÜ DE KADRODA

Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Netflix dizisi La Casa de Papel’de oynadığı Helsinki rolü ile tanınan Sırp asıllı oyuncu Darko Peric, kadroya dahil oldu. Dünyaca ünlü isimlerle Türk oyuncuların bir araya geleceği Atatürk dizisi Disney Plus’ta yayınlanacak.  

MÜZİKLERİ OSCAR ÖDÜLLÜ İSİM YAPACAK

Disney Plus’ın büyük projeleri arasında yer alan Atatürk dizisinin ilk sezonu 6 bölüm olarak hazırlandı. Dizinin müziklerini ise Zimmer, Interstellar, Dune: Çöl Gezegeni, Başlangıç, Sherlock Holmes, Karayip Korsanları gibi dünyaca ünlü projelerin müziklerini yapan Hans Zimmer üstelenecek. kaynak haberler

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Orhangazi Belediye Baskani Bekir Aydin Ak Darko Peric, Atatürk dizisinin kadrosuna dahil oldu için yorumda bulun

    Darko Peric, Atatürk dizisinin kadrosuna dahil oldu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Darko Peric, Atatürk dizisinin kadrosuna dahil oldu için ilk yorumu yapabilirsin.