Doğukan Manço’dan babasıyla ilgili düzenlenen gece nedeniyle Polat Yağcı’ya tepki!

Doğukan Manço, ‘Kurtalan Ekspres Barış Manço Saygı Gecesi’ adı altında konser düzenleyen yapımcı Polat Yağcı’ya kendilerine haber verilmediği gerekçesiyle tepki gösterdi. Konserde sahne alan Haluk Levent, Manço’dan özür diledi. Anadolu rock müziğinin efsane ismi Barış Manço, ‘Kurtalan Ekspres Barış Manço Saygı Gecesi’ konseptiyle hazırlanan özel gecede anıldı. Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde düzenlenen konserde, Kurtalan Ekspres, Haluk Levent, Şevval Şam ve Melek Mosso gibi isimler sahne aldı. Ünlü şarkıcılar Barış Manço’nun parçalarını seslendirdi.

“SAYGI KELİMESİ SİZİN İÇİN NEYİ İFADE EDİYOR?”

Doğukan Manço, geceyi düzenleyen yapımcı Polat Yağcı’ya tepki gösterdi. Manço, Twitter hesabından “Barış Manço Saygı Gecesi’ adı altında bir konser yapıyorsunuz. Bırakın aileden bir rıza almayı, aile bireyleri haberi bile sosyal medyadan öğreniyor. Saygı kelimesi sizin için neyi ifade ediyor? @pollproduction” mesajını paylaştı.

HALUK LEVENT ÖZÜR DİLEDİ

Doğukan Manço‘nun bu açıklamasını gören ve etkinlikte sahne alan Haluk Levent, Manço’dan özür diledi kaynak haberler

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Dogukan Mancodan Doğukan Manço’dan babasıyla ilgili düzenlenen gece nedeniyle Polat Yağcı’ya tepki! için yorumda bulun

    Doğukan Manço’dan babasıyla ilgili düzenlenen gece nedeniyle Polat Yağcı’ya tepki! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Doğukan Manço’dan babasıyla ilgili düzenlenen gece nedeniyle Polat Yağcı’ya tepki! için ilk yorumu yapabilirsin.