Tayland’da bir kreşe silahlı saldırı düzenlendi!

Tayland’da bir çocuk bakım evine düzenlenen silahlı saldırıda 30’dan fazla kişi hayatını kaybetti. Yetkililer tarafından yapılan açıklamada ise saldırganın eski bir polis olduğu belirtilirken, şahsın saldırı sonrası kendini de öldürdüğü aktarıldı.

Tayland‘da çocuk bakım evine düzenlenen silahlı saldırıda aralarında çocukların da olduğu çok sayıda kişi yaşamını yitirdi.

Tayland polisi tarafından yapılan açıklamada ise saldırının ülkenin kuzeydoğusunda gerçekleştiğini ve en az 20 ölünün olduğu aktarıldı. Kısa süre sonra polis yeni bir açıklama yaparak ölü sayısının 31’e yükseldiğini duyurdu. Bölgeye ise çok sayıda sağlık ve güvenlik ekibinin gittiği belirtildi.

Kreşe yönelik gerçekleştirilen silahlı saldırıda, saldırganın eski bir polis olduğu bilgisi edinildi. Yetkililer tarafından yapılan ayrı bir açıklamada ise, hayatını kaybedenlerin arasında çok sayıda çocuğun olduğu söylendi.

Öte yandan saldırganın yaptığı katliam sonrası kendini de öldürdüğü bilgisi edinildi. Olay yerine gelen ekiplerin ise bölgedeki çalışması sürüyor.

kaynak haberler

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. tayland Tayland’da bir kreşe silahlı saldırı düzenlendi! için yorumda bulun

    Tayland’da bir kreşe silahlı saldırı düzenlendi! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Tayland’da bir kreşe silahlı saldırı düzenlendi! için ilk yorumu yapabilirsin.