Trump’ın ses kayıtları 2 yıl sonra ortaya çıktı!

ABD Başkanı olduğu dönemde gazeteci Bob Woodward ile bir dizi röportaj gerçekleştiren Donald Trump’ın ses kayıtları ortaya çıktı. Trump’ın kayıtlarında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili olarak “Onunla iyi anlaşıyorum, benim için iyi gidiyor” ifadelerini kullanması dikkat çekiyor. Öte yandan Trump röportajın sonlarına doğru yaptığı bir açıklama da ise kolay insanlarla o kadar iyi anlaşamadığını aktarıyor.

ABD’li gazeteci Bob Woodward, 2020’de dönemin ABD Başkanı Donald Trump ile yaptığı görüşmelerin ses kayıtlarını yayınladı. “The Trump Tapes” (Trump Kayıtları) olarak lanse edilen 8 saatlik ses kaydını ABD medyası ortaya çıkardı.

Ses kayıtlarında ve Trump’ın verdiği açıklamalarda Cumhurbaşkanı Erdoğan ile olan ilişkisi de gündeme geldi. CNN’in yayınladığı ses kayıtlarında ve sesli kitaptan parçalarda Trump, Erdoğan, Kuzey Kore lideri Kim Jong-un ve Rusya Devlet Başkanı Putin ile ilgili yorumlarda da bulundu.

CNN’in aktardığı haberde, röportajlarda Trump, Kim, Putin ve Erdoğan’ı beğendiğini söyledi ve onlarla aynı odadayken en akıllısının kendisi olduğunu söyledi. 2020’nin Ocak ayında kaydedilen ses kaydında Trump, “Ben Erdoğan’la iyi anlaşıyorum, benim için iyi gidiyor” dedi.

Sözcü’nün aktardığı habere göre ise Trump aynı dönemde verdiği röportajda, “Çok komik değil mi, ilişkilerimde daha sert insanlarla karşılaştıkça onlarla daha iyi anlaşıyorum. Anladın mı? Bunu bana bir gün açıklarsın, tamam mı? Fakat belki bu kötü bir şey değildir. Kolay olanları o kadar sevmiyorumdur ya da o kadar da iyi anlaşmıyorumdur” yorumunu yaptı.

haberler

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Karacabey Belediye Baskani Ali Ozkan onceki gun gerceklestirdigi Dagkadi Mahallesi ziyaretinde parke Trump’ın ses kayıtları 2 yıl sonra ortaya çıktı! için yorumda bulun

    Trump’ın ses kayıtları 2 yıl sonra ortaya çıktı! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Trump’ın ses kayıtları 2 yıl sonra ortaya çıktı! için ilk yorumu yapabilirsin.