WhatsApp’a erişim sorunları yaşanıyor

Türkiye saati ile 10.00 sularında WhatsApp çöktü. Bazı kullanıcılar mesajların iletilemediğini rapor ediyor. Facebook, Instagram ve Messenger gibi platformları bünyesinde barındıran Meta’ya ait olan mesajlaşma uygulaması WhatsApp, Türkiye saati ile 10.00’da çöktü. Sosyal medya kullanıcıları WhatsApp’ın çöktüğünü Twitter üzerinden paylaşırken, şirketten henüz bir açıklama gelmedi. Bazı kullanıcılar mesajların iletilemediğini rapor ederken, bazı kullanıcılar ise gecikmeli olsa da mesajların gittiğini söylüyor.

WhatsApp Web’de de sorunlar var

WhatsApp’ın masaüstü bilgisayarlarda da kullanılan WhatsApp Web özelliğine de erişilemediği belirtildi. Öte yandan, sorunun birçok ülkede yaşandığı da gelen bilgiler arasında. İnternet platformlarındaki sorunları analiz eden DownDetector verilerine baktığımızda, şikayetlerin saat 10.00 itibarıyla zirveye çıktığını görüyoruz. kaynak ensonhaber

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. whatsapp 1467 WhatsApp’a erişim sorunları yaşanıyor için yorumda bulun

    WhatsApp’a erişim sorunları yaşanıyor için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak WhatsApp’a erişim sorunları yaşanıyor için ilk yorumu yapabilirsin.