Zeynep Bastık konseri terk etti

Sahne fiyatını ikiye katlayan Zeynep Bastık son konserinde tatsız anlar yaşadı. Konseri son 3 şarkı kala yarıda kesen şarkıcı sosyal medyadan sitem etti.

“Uyardım”

Daha önce Ece Seçkin’in konserde yüzüne telefon atılmasına benzer bir olay yaşayan Bastık açıklamasında “Gece ikazlarıma rağmen seyircilerin arasından suratıma tutulan oyuncak lazerle başlayıp yine suratımı sıyıran ve ciddi yaralanmadan kıl payı kurtulduğum, sahneye atılan şu şişesiyle devam etti” dedi.

Zeynep Bastık açıklamasını şu şekilde tamamladı:

“Aklım almıyor”

“Açıkcası yaralanmaktan korktuğum ve güvenliğimden endişe ettiğim için konseri son üç şarkı kala bitirmek zorunda kaldım. Bazı kendini bilmezler yüzünden gelen onca kişiye bunu yaşattığım için özür dilerim. Gençlerin bu ‘challange’ adı altında eğlenceye döndürdükleri korkunç konser ritüelleri bizim için ciddi tehlike oluşturuyor artık. Bunu hangi duyguyla neden yapıyorsunuz? Aklım almıyor.”

KAYNAK ENSONHABER

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ZEYNEG Zeynep Bastık konseri terk etti için yorumda bulun

    Zeynep Bastık konseri terk etti için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Zeynep Bastık konseri terk etti için ilk yorumu yapabilirsin.