YILDIRIM’DA GÖNÜLLER ‘BAYRAM’ ETTİ

 

-YILDIRIM BELEDİYESİ, RAMAZAN BAYRAMI ÖNCESİ 500 ÇOCUĞA BAYRAMLIK HEDİYE ETTİ.

 

-YILDIRIM BELEDİYESİ, RAMAZAN BAYRAMI ÖNCESİNDE İLÇEDEKİ İHTİYAÇ SAHİBİ 500 ÇOCUĞA BAYRAMLIK KIYAFET HEDİYE EDEREK ÇOCUKLARA BİR BAYRAM DAHA YAŞATTI.

 

-YILDIRIM BELEDİYE BAŞKANI OKTAY YILMAZ: “KİMSENİN KENDİSİNİ YALNIZ HİSSETMEDİĞİ BİR YILDIRIM İÇİN ÇALIŞIYORUZ. ‘İNSANI YAŞAT Kİ DEVLET YAŞASIN’ DİYEN BİR MEDENİYETİN TEMSİLCİLERİ OLDUĞUMUZU UNUTMADAN, İLÇEMİZDEKİ HER BİR HEMŞEHRİMİZE DOKUNACAK İŞLER YAPMAYA GAYRET EDİYORUZ.”

BURSA– İmardan kentsel dönüşüme, yol çalışmalarından yeşil alanlara, spor tesislerinden kültür merkezlerine kadar Yıldırım’ı geleceğe taşıyacak projeleri bir bir hayata geçiren Yıldırım Belediyesi, sosyal belediyecilik çalışmalarını anlamlı bir projeyle taçlandırdı. , Ramazan Bayramı öncesi 500 ihtiyaç sahibi çocuğa bayramlık hediye eden Yıldırım Belediyesi yüzleri güldürdü.  Bayramlık kıyafetlerini gönüllerince seçen çocuklar ve çocukları baştan aşağı giydirilen aileleri Yıldırım Belediyesi’ne ve Belediye Başkanı Oktay Yılmaz’a teşekkür ettiler.

500 ÇOCUĞA BAYRAMLIK

Bayramların, toplumsal dayanışma ve yardımlaşma ruhunu güçlendiren özel günler olduğunu vurgulayan Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, “Belediye olarak önceliğimiz daima insan olmuştur. Herkesin mutlu ve huzurlu olduğu, kimsenin kendisini yalnız hissetmediği bir Yıldırım için çalışıyoruz. ‘İnsanı yaşat ki devlet yaşasın’ diyen bir medeniyetin temsilcileri olduğumuzu unutmadan, ilçemizdeki her bir hemşehrimize dokunacak işler yapmaya gayret ediyoruz. Bayram öncesi de hemşehrilerimize dokunacak onları mutlu edecek işler yapmaya özen gösterdik. Bayramlar çocuklarla güzeldir. Hangi çocuk bayram öncesi bayramlık beklemez ki? Biz de bu bayram 500 çocuğumuza bayramlık hediye ettik. Ben bu vesileyle tüm hemşehrilerimin bayramını kutluyor, Ramazan Bayramı’nın tüm insanlığa, İslam Âlemi’ne ve milletimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Yildirimda gönüller bayram eti için yorumda bulun

    için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak için ilk yorumu yapabilirsin.