“KAMU-DER Bursa’da Özel Kahvaltı Buluşması Düzenledi”

KAMU-DER Marmara Bölgesi, genişletilmiş programları kapsamında Bursa’da önemli bir kahvaltı etkinliği düzenledi. “Kahvaltıda Buluşuyoruz” adı altında gerçekleştirilen bu etkinlik, Bursa Polis Evinde Kamu-Der Genel Başkanı Cevdet Baştuğ ve Marmara Bölge Başkanı Hakan Serpen’in de katılımıyla yapıldı. Program, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, dernek başkanları, hemşehri dernek başkanları, muhtarlar, şehit ve gazi yakınları, basın mensupları ile Kamu-Der’in il ve ilçe başkanlarını bir araya getirdi.

 

WhatsApp Image 2023 11 20 at 12.02.27 kopyasi

Etkinlik, tanışma ve sohbetlerin ardından, çeşitli alanlarda başarı göstermiş kişilere plaket takdimi ile devam etti. Önceki dönem CHP milletvekili aday adayı Gülfer Tek de plaket alanlar arasındaydı. Kamu-Der’in faaliyetleri ve içeriği bu kahvaltıda katılımcılara tanıtıldı.

WhatsApp Image 2023 11 20 at 12.04.14

 

Kamu-Der, Türkiye’nin dört bir yanındaki gönüllüleriyle, her kesimden, her düşünceden, her etnik gruptan ve inançtan Türkiye sevdalılarını bir araya getiriyor. Bu toplantı, Bursa için istek, talep, öneri ve şikayetlerin dinlenmesi fırsatı da sundu. Görkemli ve şölen havasında geçen toplantı, Genel Başkan Cevdet Baştuğ ile hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi. Kamu-Der, bugün olduğu gibi yarın da aynı hız ve kararlılıkla çalışmalarını sürdürme taahhüdünde bulundu.

 

WhatsApp Image 2023 11 20 at 12.03.40
resim
WhatsApp Image 2023 11 20 at 12.04.48

 

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Kamuder bursa gulfer tek Bulusmasi “KAMU-DER Bursa’da Özel Kahvaltı Buluşması Düzenledi” için yorumda bulun

    “KAMU-DER Bursa’da Özel Kahvaltı Buluşması Düzenledi” için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak “KAMU-DER Bursa’da Özel Kahvaltı Buluşması Düzenledi” için ilk yorumu yapabilirsin.