“Arka ayağıyla kulağını kaşıyanlar…”

MHP olarak milletimize ömrümüzü adadık. Biz hiç kimseyi ötekileştirmiyoruz. Hz. Mevlana’nın dediği gibi “Aşk nasip işidir, hesap işi değil”. Nitekim milletimize aşkımız kuru laf değildir. Bu ilhamla Türkiye’mizin her yerindeyiz. Milletimizle görüşüyor, konuşuyoruz. “Adım Adım 2023, İl il Anadolu” dedik herkesle kucaklaştık. Şimdi de Adım Adım 2023 Köyüm benim sohbet toplantılarıyla milletimizin efendilerinin ayağına gittik. Buna da kararlılıkla devam ediyoruz.

“ARKA AYAĞIYLA KULAĞINI KAŞIYANLAR…”

Köylerimizi tanıyoruz, elma yanaklı çocuklara, nasır tutmuş ellere, emektar gelinlere, fedakar analara, çileye kafa tutan babalara, dedelere nineler, bereketli topraklara, yeşil ovalara geleceğin Türkiye’sinin müjdesini taşıyoruz. 451 köyü ziyaret ettik.

Köyüm benim sohbet toplantılarıyla çiçeklendik bağımızla bahçemizle. Toprağın dilini bilen, köylünün hissiyatını tanıyan bir genel başkan olarak diyorum ki mahsulleri para edecek, besileri karın doyuracaktır. Türkiye’yi doyuran vatandaşlarımıza ne yapsak azdır. Arka ayağıyla kulağını kaşıyanlar köylülerimizi bilemez. Yaparsa MHP ve Cumhur İttifakı yapar.

Yorulmamızı bekleyenler hayal kırıklığına uğrayacaklardır. 13 Kasım 2022’de Elazığ mitingimizi, 20 Kadım 2022 tarihinde de Samsun mitingini gerçekleştireceğiz. Biz erik dalına basmıyoruz, boş sözlere kanmıyoruz.

“TÜRKİYE YÜZYILI YEPYENİ BİR İVME KAZANDIRDI”

Osmanlı İmparatorluğunun küllerinden tıpkı bir Anka kuşu gibi Türkiye Cumhuriyeti doğdu ve tarih sahnesindeki yerini aldı. Tarihi mecburi rota değişikliğinden tecelli etmiştir. Anadolu topraklarında kurduğumuz 3. Türk milleti Türkiye Cumhuriyeti’dir. Osmanlı Devleti Türk’tür, Selçuklu Devleti Türk’tür. Türkiye Cumhuriyeti’ni kuranlar gökten zembille inmedi, Osmanlı Devleti’nde yetiştiler. 20. Yüzyıl Türk milletinin beka ve Türk milletinin de toparlanma yüzyılıdır. Cumhuriyetin ilk yılları tek parti dönemidir, 71 yıllık parlamenter sistem hayatı Cumhuriyetin ikinci dönemidir, üçüncü dönemi ise Cumhurbaşkanlığı sistemidir.

Sayın Cumhurbaşkanımız tarafından açıklanan Türkiye Yüzyılı beyanı yepyeni bir ivme kazandırmıştır.

kaynak haber 7

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. devletbahceli “Arka ayağıyla kulağını kaşıyanlar…” için yorumda bulun

    “Arka ayağıyla kulağını kaşıyanlar…” için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak “Arka ayağıyla kulağını kaşıyanlar…” için ilk yorumu yapabilirsin.