Astrolog Hülya Aykul: Konum Değişikliği Hayatınızı Bütünüyle Etkiler

Yaşadığınız şehirde belki maddi ve sosyal etkinlikler açısından istediğiniz her şeye sahipsiniz. Peki, bir düşünün; yıllardır bir şeyleri çok istiyorsunuz ve o isteklerinize bir türlü kavuşamıyorsunuz. Bunun nedeninin bulunduğunuz coğrafi konumdan kaynaklandığını biliyor musunuz?

Ünlü Astrolog Hülya Aykul, Astrokartografi yani diğer adıyla ikamet astrolojisinin konum değişikliği ile hayatınızı nasıl etkilediğini uygulayıcı çalışmalarıyla ortaya koyuyor.

Astrokartografi’de Türkiye’nin Gururu : Hülya Aykul

Astrokartografi’nin mucidi merhum Jimy Lewis’in eğittiği astrologların kurucusu olduğu Continuum her yıl profosyonel astrologlar için zor bir sınav düzenliyor. Bu sınav sonrası  Dünya Astro*Carto*Graphy® listesine #114. uygulayıcı olarak girmeyi başaran astrolog Hülya Aykul, modern astrolojinin ulaştığı en zirve nokta olan Astrokartografi alanında Türkiye’de Yetkilendirilmiş tek  Astro*Carto*Graphy®  uygulayıcısı ünvanını alarak ülkemizin gururu oldu.

Eğitimler sonrası, ilk girişte geçişi zor olan sınavı geçen Hülya Aykul ‘Sınav gerçekten çok zordu. Yaradılış gereği zoru seven biriyim. Kendimi yıllardır işime adadığım için zoru başarmak beni mutlu etti. Türkiye’de Astrokartografi’nin tek ve yetkilendirilmiş uygulayıcısı olmaktan gurur duyuyorum’ dedi.

İkamet Astroloji ile Kaderiniz Bir Anda Değişebilir

‘Konumunuzu doğduğunuz yerden değiştirdiğinizde titreşim değişir. Bu, algıda değişikliğe ve gizli bazı potansiyellerimizi uyarılmasına neden olur’ diyen Astrokartografi Uygulayıcısı Hülya Aykul ‘Dikkat ederseniz bir yer bazılarına şans getirirken bu bazıları için trajediye dönüşebilir. Ayrıca kariyerinizle ilişkili bir bölge, oturduğunuz yer, dünyadaki bazı yerlerin yada oradan gelen insanların size sempatik ya da antipatik gelmesi de coğrafi astroloji ile karşılık bulur. Bir Astro*Carto*Graphy haritası, dünyanın neresinin bizim için en iyi olduğunu keşfetmemize yardımcı olur’ diye konuştu.

‘Seyahat Rehberinizi Gezegenlere Göre Belirleyebilirsiniz’

Astrolokalite ile de bilgiler de veren Aykul ‘Astrolokalite doğum çizelgenize göre yer değiştirme ve seyahat rehberidir. Yer değiştirme, taşınma gibi konuların yanında ‘Tatile nereye gitmeliyim?’, ‘İşyerim nerede olmalı?’ gibi sorulara da cevap verir. Teknik olarak doğum haritanızı bir dünya haritasına projekte ederek tüm soruları yanıtlar. Bir Astrolokalite haritası dünyaya yukarıdan bakan bir gökyüzü görünümüyle başlar ve genellikle dünya üzerindeki bölgelerin gerçek coğrafi haritalarını kullandığımız anlamına gelmektedir. Astrolokalite Haritası, herhangi bir gezegen çizgisine bağlı olarak aile ilişkileri, romantik ilgi alanları veya kariyer alanları gibi doğum grafiğinizdeki gezegenlerin etkilerini ve koşullarını nasıl deneyimleyeceğinizi gösterir. Örnek verecek olursak bir Satürn çizgisinin zor ve kısıtlayıcı olma olasılığı daha yüksekken, Jüpiter çizgisi iyimserlik duygunuzu ve başarı şansınızı artıracaktır’ ifadelerini kullandı.

Astrokartografi Danışanları Dikkat!

Astrokartografi’nin Türkiye’deki tek uygulayıcısı olarak, yetkilendirmenin önemine değinen Hülya Aykul, ‘Danışanlarım daha önce haritalarına baktırdıklarını ve bu bağlamda yaşadıkları yer değiştirmelerinde yanlış bilgilendirmeler sonucu mağdur olduklarını bana ilettiler. Maalesef, bu konuda yetkilendirilmemiş kişiler de ikamet astrolojisi haritası çıkartabilmektedir. Ancak tavsiyelerde bulunabilmek için öncelikle natal harita ana unsur olarak alınmalı ve gökyüzü transitleri, açılar, tutulma döngüleri, solar return hatta prenatal haritalara kadar incelenmelidir. Astrokartografi danışanlarını sizin aracılığınızla uyarmak isterim’ dedi.

Astrokartografi ve Feng Shui Birlikteliği

Kişiye özel feng shui çalışmaları da yapan Aykul ‘Feng shui’de sekiz yön, yaşamın sekiz belirli alanını tanımlar. Astrokartografi ve Feng Shui arasında kurulan ilişki ile özel alanınızda yapılacak bir uygulama ile yaşamınızın belirli alanlarına yerleşmiş eksikleri gidermek mümkün. Bu birliktelikten yola çıkarak iş, aile, para, aşk, arkadaşlık, şöhret gibi enerjileri evinizin hangi yönünde ne gibi değişiklikler yaparak aktifleştirmeniz gerektiğine dair bilgi paylaşımı yapıyoruz. Bu kapsamlı çalışma kendinizi hayat karşı bir adım önde hissetmenize yardımcı olacaktır’ şeklinde ifade etti.

Ay Astroloji Akademi kurucusu Hülya Aykul, profosyonel Astrolog ve Türkiye’de Yetkilendirilmiş tek Astro*Carto*Graphy® Uygulayıcısı kimliği yanında Sanat Tarihçisi ve Arkeolog olarak tanınmaktadır.

 

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Ikamet Astrolojisi ile Kaderiniz Bir Anda Degisebilir Astrolog Hülya Aykul: Konum Değişikliği Hayatınızı Bütünüyle Etkiler için yorumda bulun

    Astrolog Hülya Aykul: Konum Değişikliği Hayatınızı Bütünüyle Etkiler için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Astrolog Hülya Aykul: Konum Değişikliği Hayatınızı Bütünüyle Etkiler için ilk yorumu yapabilirsin.