Aysun Kayacı, Dubai’de gelinlik provası yaparken görüntülendi

Ünlü oyuncu Aysun Kayacı, 2012 yılında Efe Kapancı ile nikah masasına oturarak Londra’ya yerleşmiş ve ortalıktan kaybolmuştu.

Yıllardır ortalıkta gözükmeyen Kayacı, Dubai’de görüntülendi.

Kayacı, Dubai’de gelinlik mağazasında kendisine özel gelinlik diktirirken objektiflere takıldı.

Tanınmaz halde

Yıllar içinde değişen Aysun Kayacı, zayıflığıyla dikkatlerden kaçmadı. Yüzü oldukça ince görülen ve estetik yaptırdığı ileri sürülen Kayacı’yı görenler, ilk bakışta tanımakta zorlandı.

“Benim oyumla çobanın oyu mu bir mi?”

Aysun Kayacı, oyunculuk performanslarının yanı sıra 20 yaşındayken bir programda “Benim oyumla çobanın oyu bir mi?” demiş ve yıllarca gündemden düşmemişti. Geçtiğimiz sene bu sözleri hakkında açıklama yapan Kayacı, “O sözü söylediğimde 20 yaşındaydım. Programda çevre politikaları konuşurken söylemiştim. Söylediğim anda da pişman oldum. Bugün 41 yaşındayım. Bambaşka, sakin bir hayatım var. Yılın 2-3 ayını Türkiye’de geçiriyorum. Ülkemi, insanlarımı çok seviyorum. Kimsenin işiyle, diniyle, diliyle ilgili söz söyleyecek biri değilim.” demişti.

KAYNAK ENSONHABER

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Beige Simple Photo Fashion Youtube Thumbnail 2022 06 28T100950.392 Aysun Kayacı, Dubai’de gelinlik provası yaparken görüntülendi için yorumda bulun

    Aysun Kayacı, Dubai’de gelinlik provası yaparken görüntülendi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Aysun Kayacı, Dubai’de gelinlik provası yaparken görüntülendi için ilk yorumu yapabilirsin.