Azra Gülendam’ın katili Mustafa Murat Ayhan bileklerini keserek intihar etti!

Son dakika haberi: Antalya’da, üniversite öğrencisi Azra Gülendam Hayatoğlu’nu vahşice öldüren, cesedini 13 parçaya bölen ve cezaevinde tutuklu bulunan cani Mustafa Murat Ayhan’la ilgili flaş bir gelişme yaşandı. Kısa sürede gündeme oturan habere göre Ayhan’ın, cezaevinde bileklerini keserek intihar ettiği ve hastaneye sevk edildiği sırada öldüğü belirtildi. Ayhan’ın intiharı, akıllara Cem Garipoğlu’nu getirdi. 8 sene sonra aynı olay…

Antalya’da Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü 3’üncü sınıf öğrencisi Azra Gülendam Haytaoğlu’nu (21), öldürüp cesedini 13 parçaya ayıran ve cezaevinde tutuklu halde bulunan Mustafa Murat Ayhan’la (49) ilgili yeni bir gelişme yaşandı.

Geçtiğimiz yıl 28 Temmuz’da yaşanan olay Türkiye’nin kanını dondururken sosyal medyaya yansıyan iddialar gündeme oturdu. Edinilen bilgilere göre Mustafa Murat Ayhan, gece yarısı sıralarında tutuklu bulunduğu Diyarbakır 1 Nolu Yüksek Güvenlikli Cezaevi’nde bileklerini keserek intihar etti ve hastaneye kaldırıldığı sırada ise hayatını kaybetti.

kaynak mynet

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. KATIL INTIHAR ETTI Azra Gülendam’ın katili Mustafa Murat Ayhan bileklerini keserek intihar etti! için yorumda bulun

    Azra Gülendam’ın katili Mustafa Murat Ayhan bileklerini keserek intihar etti! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Azra Gülendam’ın katili Mustafa Murat Ayhan bileklerini keserek intihar etti! için ilk yorumu yapabilirsin.