Bakan Soylu, konuşma metninin dışına çıkan Bahçeli’nin Erdoğan’la ilgili sözlerini paylaştı

15 Temmuz’un yıl dönümü için İstanbul Saraçhane Meydanı’nda düzenlenen anmada konuşma metninin dışına çıkan MHP lideri Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanı Erdoğan için “Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı tanıyınız. Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı anlayınız. Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı anlatınız” ifadelerini kullandı. Bahçeli’nin bu sözlerini alıntılayan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu da o anları sosyal medyadan paylaştı.

15 Temmuz’un yıl dönümü için İstanbul Saraçhane Meydanı’nda düzenlenen programda bir konuşma yapan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, konuşma metninin dışına çıkarak Cumhurbaşkanı Erdoğan için dikkat çeken ifadeler kullandı.

“SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’I ANLAYINIZ”

“Son söz” diyerek cümleye başlayan Bahçeli “Bunu yanlış yorumlamayınız, yanlış anlamayınız ama dikkatinizi çekmek için söylüyorum.Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı tanıyınız. Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı anlayınız. Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı anlatınız” dedi.

BAKAN SOYLU DA O ANLARI PAYLAŞTI

Bahçeli’nin bu sözleri sosyal medyada da gündem oldu. O sözleri alıntılayan isimlerden biri de İçişleri Bakanı Süleyman Soylu oldu. Bahçeli ile arasının iyi olduğu bilinen Soylu, o anlara ilişkin videoyu “Büyüğümüz Sayın Dr. Devlet Bahçeli’nin15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Gününde Saraçhane’de hepimize nasihatı: Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı tanıyınız, Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı anlayınız, Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı anlatınız” notuyla paylaştı.

kaynak haberler

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Beige Simple Photo Fashion Youtube Thumbnail 2022 07 16T154901.991 Bakan Soylu, konuşma metninin dışına çıkan Bahçeli’nin Erdoğan’la ilgili sözlerini paylaştı için yorumda bulun

    Bakan Soylu, konuşma metninin dışına çıkan Bahçeli’nin Erdoğan’la ilgili sözlerini paylaştı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Bakan Soylu, konuşma metninin dışına çıkan Bahçeli’nin Erdoğan’la ilgili sözlerini paylaştı için ilk yorumu yapabilirsin.