Başkan Aydın Teslim Öncesi Kültür Merkezi’nde İncelemelerde Bulundu

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, bitirilme aşamasına gelen Bursa Büyükşehir Belediyesi Orhangazi Kültür Merkezi’nde incelemede bulundu. Belediye Başkanı Bekir Aydın’a 27 Haziran Pazartesi günü gerçekleştirilen incelemede, Orhangazi Ak Parti ilçe Başkanı Gökhan Ulusu, Belediye Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri ve Ak Parti İlçe Yürütme Kurulu Üyeleri eşlik etti.

 

Orhangazi’ye de Dev Eser.

Yapımı Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen dev eser Orhangazi’ye kazandırılıyor. Geçtiğimiz yıllarda İnşasına başlanan Orhangazi Kültür Merkezi bitme aşamasına geldi. En son teknolojiyle donatılan ve Bursa ilçeleri arasında en modellerinden olacak olan Bursa Büyükşehir Belediyesi Orhangazi Kültür Merkezi, yapımı bittiğinde Orhangazi Belediyesine teslim edilecek. Yüz milyon TL’ye mal olacak Kültür Merkezi’nde geniş otoparkın yanı sıra, Sinema, Tiyatro ve Konferans salonları, çok amaçlı ofis ve salonlar, dükkân ve kafeler bulunuyor.

 

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın Bursa Büyükşehir Belediyesi Orhangazi Kültür Merkezi ile ilgili yaptığı açıklamada “ Orhangazimiz gerçekten çok güzel bir eser kazanıyor. Kültür Merkezimiz için Orhangazimizin incisi desek yanlış olmaz. Çok yakında yapımı bitirilerek teslim alacağımız Orhangazi Kültür Merkezimiz Şehrimize, Şehrimizin Kültür hayatına çok şey katacak. Ben bu eserden dolayı kıymetli Büyükşehir Belediye Başkanımız Alinur Aktaş beyefendiye Şükranlarımı sünüyorum. Ayrıca emek ve katkılarından dolayı önceki dönem Büyükşehir Belediye Başkanımız Recep Altepe ve Orhangazi Belediye Başkanımız Neşet Çağlayan beyefendilere de çok teşekkür ediyorum.“ Dedi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. 1 9 Başkan Aydın Teslim Öncesi Kültür Merkezi’nde İncelemelerde Bulundu için yorumda bulun

    Başkan Aydın Teslim Öncesi Kültür Merkezi’nde İncelemelerde Bulundu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Başkan Aydın Teslim Öncesi Kültür Merkezi’nde İncelemelerde Bulundu için ilk yorumu yapabilirsin.