Bursa’nın 17 ilçesinin tüm mahallelerini kapsayan saha çalışmalarını sürdürüyor

AK Parti Bursa Teşkilatları Bursa’nın tüm ilçelerinde her kademeden teşkilat mensupları ve Milletvekilleri ile birlikte Bursa’nın 17 ilçesinin tüm mahallelerini kapsayan saha çalışmalarını sürdürüyor.

AK Parti Genel Merkezinin 81 ilde “Yüz yüze Yüz Gün” sloganı ile başlattığı çalışma kapsamında Bursa teşkilatları ve Milletvekilleri, şehrin 17 ilçesinde esnaf ve ilçe halkına ziyaretlerde bulunacak.”Yüz yüze Gönül Gönüle Bursa” buluşmalarının ilki üç kademeden teşkilat mensupları ve Milletvekillerinin katılımları ile Gürsu’da başlatılacak.

“Yüz yüze Gönül Gönüle Bursa” buluşmalarının basın açıklaması Bursa Merinos AKKM / Merinos Kafenin yanındaki otopark alanında gerçekleştiriliyor.

AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan’ın konuşmasından satırbaşları;

Bursa’da toplamda 1058 mahalle gezilecek.Önce ilçe teşkilatları ile buluşacağız.Sonrasında esnaf ziyaretleri olacak.

Sahada vatandaşlarımızlar bir arada olacağız.Bu program Milletimizin beklentileri, istekleri ve önerilerini genel merkezimize aktarmak için başlattığımız bir çalışmadır.

Mahallelerimize girerken de geliştirmiş olduğumuz bir AK sistemimiz var. O mahallenin bütün sorunları ve o mahalle ile ilgili neler yapmışız?Bizden talep edilenler ve sonucunda da asıl bu programın maiyetinde Cumhurbaşkanımızın da talep ettiği sürece vatandaşların sorunlarına çözüm üretmeye çalışıyoruz.Bu takvimin sonunda da vatandaşlarla hasbihal ederek ‘Yaparsa AK Parti Yapar ‘ diyerek vatandaşlarımızın sorunlarına çözüm üretmek için çalışacağız.

 

Basın açıklamasını ardından ,Teşkilat mensupları ve Milletvekilleri, Gürsu’da saha çalışmalarını gerçekleştirecek.Bu akşam 21.30’da AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, teşkilat üyeleri ve Bursa Milletvekillerinin katılımları ile Gürsu Atatürk Caddesi’nde bulunan Millet Bahçesi – Celal Bey Parkı’nda gerçekleştirilecek buluşma ile sonlanacak.

Ayrıntılar geliyor…

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. bursa alinur Bursa’nın 17 ilçesinin tüm mahallelerini kapsayan saha çalışmalarını sürdürüyor için yorumda bulun

    Bursa’nın 17 ilçesinin tüm mahallelerini kapsayan saha çalışmalarını sürdürüyor için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Bursa’nın 17 ilçesinin tüm mahallelerini kapsayan saha çalışmalarını sürdürüyor için ilk yorumu yapabilirsin.