Ceylan, ablasının cenaze töreninde tabutun başında hüngür hüngür ağladı

Ünlü şarkıcı Ceylan’ın dün hayatını kaybeden kanser hastası ablası Nalan Avcı, son yolculuğuna uğurlanıyor. Ölüm haberiyle yıkılan Ceylan, ablasının tabutu başında hüngür hüngür ağladı.

Abisi Tuğrul Avcı’yı 35 yaşında kalp krizinden, 25 yaşındaki yeğenini de bağırsak hastalığı nedeniyle kaybeden şarkıcı Ceylan’ın ablası Nalan Avcı da yaşamını yitirdi. Avcı, bugün kılınan öğlen namazına müteakiben son yolculuğuna uğurlanıyor.

“ACIMIZ ÇOK BÜYÜK”

Instagram hesabından acı haberi duyuran şarkıcı, “Canımız, kıymetlimiz, ablamız… Nalan Avcı hakkın rahmetine kavuştu. Acımız çok büyük. Cenazesi yarın öğlen namazına müteakip Levent Camii’nden kaldırılacak, Kilyos Mezarlığı’na defnedilecek” ifadelerini kullandı.

TABUTUN BAŞINDA GÖZYAŞI DÖKTÜ

Ölüm haberiyle yıkılan Ceylan, cenazenin Levent Camii’ne getirilmesiyle gözyaşlarına boğuldu. Tabutun başında güçlükle ayakta duran şarkıcı, hüngür hüngür ağladı. Evlat acısıyla yıkılan Ceylan’ın annesi de törende fenalık geçirdi.

ALİŞAN YALNIZ BIRAKMADI

2021 yılının temmuz ayında erkek kardeşi Selçuk Tektaş’ı kaybeden ünlü türkücü Alişan, bu zor günde yakın arkadaşı Ceylan’ı yalnız bırakmadı. Cenaze töreninde ayakta duramayan Ceylan, dakikalarca Alişan’a sarılarak gözyaşı döktü. Her fırsatta kardeşine olan özlemini dile getiren türkücü de törende gözyaşlarına hakim olamadı. KAYNAK HABERLER

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Beige Simple Photo Fashion Youtube Thumbnail 2022 07 13T142639.214 Ceylan, ablasının cenaze töreninde tabutun başında hüngür hüngür ağladı için yorumda bulun

    Ceylan, ablasının cenaze töreninde tabutun başında hüngür hüngür ağladı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Ceylan, ablasının cenaze töreninde tabutun başında hüngür hüngür ağladı için ilk yorumu yapabilirsin.