Elçin Sangu, Cumhurbaşkanlığı seçiminde desteklediği adayı açıkladı

Cüneyt Özdemir’in Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili paylaşımına tepki gösteren oyuncu Elçin Sangu, Cumhurbaşkanlığı seçiminde Kemal Kılıçdaroğlu’nu desteklediğini açıkladı.

Habertürk yazarı Nihal Bengisu Karaca’nın geçtiğimiz günlerde 6’lı masanın adayını destekleyeceğini açıklaması, sosyal medyada gündem oldu. Karaca’ya gönderme yapan Cüneyt Özdemir de Twitter hesabından bir paylaşım yaparak ” Kemal Kılıçdaroğlu‘nun şu an en büyük destekçisi Nihal Bengisu Karaca! Evet, fıkra bu kadar” dedi. Özdemir’in paylaşımına oyuncu Elçin Sangu’dan yorum gecikmedi.

“KEMAL KILIÇDAROĞLU’NU DESTEKLİYORUZ”

Şimdilerde Engin Altan Düzyatan ile Çöp Adam dizisinin başrolünü paylaşan Elçin Sangu, Özdemir’in paylaşımına “YoO biz de gayet destekliyoruz. Küçümsemeye çalışmak da yeni moda oldu herhalde. Oysa bu tarz söylemlerin ne kadar kritik olduğunu siz daha iyi bilirsiniz” cevabını verdi.

haberler

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. elcin sangu Elçin Sangu, Cumhurbaşkanlığı seçiminde desteklediği adayı açıkladı için yorumda bulun

    Elçin Sangu, Cumhurbaşkanlığı seçiminde desteklediği adayı açıkladı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Elçin Sangu, Cumhurbaşkanlığı seçiminde desteklediği adayı açıkladı için ilk yorumu yapabilirsin.