Yeni anayasa ve yeni dönem…

Son dakika | Başkan Erdoğan’dan çok önemli mesajlar: Yeni anayasa ve yeni dönem…

Son dakika… Başkan Erdoğan, AK Parti Genel Merkezi’nde bir araya geldiği milletvekillerine “Vatandaşlarla daha sık buluşun. Yeni anayasa sürecine sahip çıkın” mesajı verdi. Erdoğan’ın yeni anayasa çalışmalarına ilişkin talimatları ve parti organlarına verdiği mesajı parti sözcüsü Ömer Çelik aktardı. İşte kritik toplantıdan son dakika detayları

Son dakika… Başkan Recep Tayyip Erdoğan, dün AK Parti Genel Merkezi’nde bazı milletvekilleriyle bir araya geldi. Basına kapalı toplantı, yaklaşık 3 saat sürdü. Milletvekillerinden, TBMM’nin 8 Temmuz’da tatile girmesinin ardından yaz boyunca vatandaşlarla bir araya gelmelerini isteyen Erdoğan’ın, “Türkiye’nin en ücra köşelerine kadar gidin, sıkılmadık el bırakmayın” dediği öğrenildi. AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, toplantıyla ilgili şunları kaydetti:

Son dakika | Başkan Erdoğan'dan çok önemli mesajlar: Yeni anayasa ve yeni dönem...

bullet (Başkan Erdoğan) Devam eden projeler ve kendilerinin değerlendirmeleriyle ilgili görüşlerini paylaştılar. İlleriyle ilgili değerlendirmelerin yanı sıra salgınla mücadele konusunda görüşlerini paylaştılar. Terörle mücadele konusundaki başarılar değerlendirildi. Milletvekillerimize ve teşkilatlarımıza söylediği, vatandaşlarımızla daha yoğun bir arada olmak gerektiğidir.

Son dakika | Başkan Erdoğan'dan çok önemli mesajlar: Yeni anayasa ve yeni dönem...

YOĞUN BİR DÖNEM BAŞLIYOR

bullet (Salgın tedbirleri, normalleşme dönemi) Teşkilatlarımızın ve milletvekillerimizin geçmişte yaptığı gibi yaz aylarında vatandaşlarımızla bir araya geleceği yoğun bir çalışma dönemi olacak.

bullet Milletvekillerimizin illerine göre değerlendirmeleri, tarım, terörle mücadele konusu değerlendirildi.
bullet Dış politikada Avrupa ve Afrika ile ilişkiler değerlendirildi. Cumhurbaşkanımız tavsiye ve talimatlarının yanı sıra salgınla ilgili Türkiye’nin pozitif ayrışan yöntemlerini paylaştı.

Son dakika | Başkan Erdoğan'dan çok önemli mesajlar: Yeni anayasa ve yeni dönem...

bullet Yeni anayasa sürecine sahip çıkılması gerekliliğine vurgu yaptı. Türkiye’de sivil anayasa arayışı vardır. Cumhurbaşkanımız bunun gerçekleşmemiş olmasının kabul edilemeyeceği, AK Parti ve Cumhur İttifakı’nın güçlü şekilde sahip çıktığı, bunun hayata geçirilmesi konusunda değerlendirmeleri oldu.

 

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

6 Mayıs 2022
8 Nisan 2022
1 Nisan 2022
28 Mart 2022
24 Mart 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Yeni anayasa ve yeni dönem... Yeni anayasa ve yeni dönem… için yorumda bulun

    Yeni anayasa ve yeni dönem… için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yeni anayasa ve yeni dönem… için ilk yorumu yapabilirsin.