Sapık bir toplum oluşturma gayreti var!

Tamamen gençlerimiz ve çocuklarımız üzerine büyük bir kampanyayla yürüyorlar. Türkiye’deki şerefi aldığı fon kadar olan sözüm ona bilim insanı, uzman vs sanatçı tayfasını kullanarak, internet, dizi, televizyon gibi kitle iletişim araçlarıyla, kafe, bar, spor salonu, festival, kamp adı altında korkunç bir komplo ile karşı karşıyayız.

Toplumsal değerlerimiz, ahlaki ilkelerimiz ve kültürümüzle bağdaşmayan bu sapık propagandalara karşı toplumun her kesiminden tepki göstermelidir.

Toplumun yüz yıllardır inşa ettiği değerler birkaç yılda yok edilmemeli.

Devlet eğer devletliğini yapmazsa ve demir yumruğunu indirmezse, hangi alanda ne başarı sağlanırsa sağlansın geleceği hızlı bir şekilde kaybediyor.

Eş cinsellik, cinsiyetsizlik gibi gençler ve çocuklar arasında hızla yayılmaya başlayan sapkınlığın, her adımda özendirmesini ve reklamını görüyoruz.

Bu süreçte ailelere büyük sorumluluklar düşmektedir.

Reklam edeni de bu sapıklıkları meşrulaştıranları da durdurmak, sapkın projelerini bu topraklardan söküp atmak zorundayız.

Sık sık kamuoyunda tartışmalara yol açan LGBT ve cinsiyet üzerine oynanan oyunların sonuncusu Sinsi Planın kamuoyunda tepkilere yol açan İstanbul Üniversitesi’nin akademik kadrosunda yer alan ‘doktorlar’ tarafından hazırlanan “Cinsiyet Disforisi Olan Ergenlere Endokrinolojik Yaklaşım.

Türkiye’de Üçüncü Basamak Bir Merkezde ‘’Pediatrik Endokrinoloji Bölümü Deneyimi” isimli makaleyle gündeme taşındı.

 

Bilim ve araştırma, objektif ve tarafsız bir yaklaşımla yapılmalıdır.

Ancak bu makale, toplumumuzun hassasiyetleriyle çelişen bir durumu yansıtmaktadır.

Söz konusu çalışmaya imza atan doktorlar ve cinsiyet değiştirme ameliyatlarını kanunsuzca yapan, danışanı henüz reşit olmadan hormon tedavisini başlatan psikiyatristler, 15-16 yaşlarındaki çocukları geri dönüşü zor olan bir yola sokarak hayatlarını karartıyor.

11 tane diplomasının yırtılması ve bir daha güneşi görmemesi gereken sözüm ona doktor reşit olmayan çocuklara hormon tedavisi uyguladığı ortaya çıktı.

Bu makaleyle birlikte.

Duyanların kanını donduran bu alçaklığa karşı da sesler yükselmeye başladı.

Kim verecek bunun hesabını?

Çocukları bu haysiyet yoksunu yaratıklardan ve propagandalardan kim koruyacak?

LGBT yürüyüşleri, LGBT organizasyonları, LGBT sapkınlığının meşrulaştırma çalışmalarını  toplumun büyük bir kısmını baskılayarak eşcinselliğin doğuştan geldiği yalanını kamuoyunda sık sık dillendiren bu sapık zihniyetin, oyunun çok daha büyük olduğu bir kez daha ortaya çıktı.

Eşcinsellik sapkınlıktır;

Ve,

Nesillerimizi bu sapıklardan ve sapık zihniyetlerinden korumak zorundayız.

Kitaplarda, filmlerde, sokaklarda ve hayatın her alanında propaganda yaparak çocuklara dahi cinsiyetsizliği dayatan LGBT ve propagandacılarına karşı artık devletin çok daha sert tedbirler alması,özellikle diziler, filmler,dijital platformlar, sinema ve kitaplar başta olmak üzere hayatın her alanında çok ciddi sert önlemler alması gerekiyor.

Cinsiyet değişikliği ameliyatlarını Rusya yasakladı.

Tabi eşcinsellik propagandasına da çok sert önlemler getirdi.

Türkiye’nin de sağlık nedenleri hariç ki bunu da hassas ve konunun her yönünü irdeleyici bilimsel heyetler kurularak gerçekten bilimsel olarak kabul görmesi hali dışındaki cinsiyet değişikliği ameliyatları yasaklanıp, aksi davranışlara diploma iptalinden ağır hapis cezalarına kadar müeyyideler getirilmek durumunda.

Bugün Türkiye’de yeşil kartla bile bu ameliyatların yapılıyor olabilmesi, sigortanın ameliyatların bedelinin bir kısmının karşılıyor olması kabul edilemez bir durumdur.

Ve derhal düzeltilmelidir.

Dahası ergenlik yaşındaki çocuklara bu kimyasal ve hormon ilaçlarını veren doktorlar meslekten men edilerek, belki aynı tıbbi uygulamalarda kobay olarak kullanılmaları, toplumsal vicdanın rahatlaması için düşünülebilir.

Belediyeler başta olmak üzere;

Eğitime,

Sanata,

Spora,

Ve daha nice alanlara sızan bu kirli propaganda ve büyük oyunun materyallerinin, algılarının, propagandalarının derhal hızlı bir şekilde ortadan kaldırılması,

Türk milletinin;

Ve…

Geleceğinin en önemli beka meselesidir.

Toplumu yozlaştırıp, insanları cinsiyetsizleştiren, ahlakı, kültürü, neslin ilerlemesini engellemeye yönelik, bu kahpe planı ve tetikçilerini ibretlik cezalarla ortadan kaldırmalı devlet.

Ve…

Toplum, bu rezillere sadece insani açıdan bakarak sorunu çözemeyeceğini, bu alçakça plana karşı tepki vermesi gerektiğini, her alanda kamuyu ve bu kepazeliğin reklamını yapan, propagandasını yapanları baskı altında tutması gerektiğini görmeli.

“Allah öyle yaratmış”

Sahtekarlığının arkasına sığınarak,

Sapık bir toplum oluşturma gayretine girenlere tokadı milletin de vurması şart.

Bunca çoluk çocuk gencin zebil ziyan olmasına,

hiçbir Türk çocuğu,

Ve hiçbir Müslüman razı olamaz.

Bu alçakları ve propagandaları yok etmeden kimse rahat uyumamalı.

Bunun hesabını ne bu dünyada ne de mahkemei kübrada hiçbirimiz veremeyiz.

Neslimizi bu sapıklardan korumak zorundayız!

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ismail tastan guncel bursa 1 1 Sapık bir toplum oluşturma gayreti var! için yorumda bulun

    Sapık bir toplum oluşturma gayreti var! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Sapık bir toplum oluşturma gayreti var! için ilk yorumu yapabilirsin.