Erkek arkadaşı tecavüz etsin diye oyun alanından küçük kızı kaçırdı

Rusya’da bir kadın, 7 yaşındaki küçük kıza erkek arkadaşının tecavüz etmesini istediği için oyun alanından kaçırdı. Küçük kıza tecavüzde bulunan erkek arkadaşı ise çocuğu pencereden dışarıya attı. Küçük kızın yaşam mücadelesi sürüyor.

Rusya‘da skandal bir olay yaşandı. 28 yaşındaki Veronika Khomchuk, erkek arkadaşının tecavüz etmesini istediği küçük kızı oyun alanında oynadığı sırada kaçırdı.

Ardından 46 yaşındaki Andrey Komaritsky küçük kıza tecavüz etti. Bunun üzerine küçük kızı tecavüz ettikten sonra ikinci kattaki pencereden attı. Pencereden düşen küçük kız yere kapaklandı.

Öte yandan küçük kızın pencereden aşağı atılmasıyla çevredekiler sağlık ekiplerini aradı. Ekiplerin olay yerine gelmesiyle küçük kız hastaneye kaldırıldı. Doktorlar, küçük kızın durumun ağır olduğunu tespit etti.

46 yaşındaki Andrey Komaritsky, mide bulandırıcı komplodaki rolü nedeniyle tecavüz ve cinayete teşebbüsle gözaltına alındı.

kaynak haberler

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Mide bulandiran olay Erkek arkadaşı tecavüz etsin diye oyun alanından küçük kızı kaçırdı için yorumda bulun

    Erkek arkadaşı tecavüz etsin diye oyun alanından küçük kızı kaçırdı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Erkek arkadaşı tecavüz etsin diye oyun alanından küçük kızı kaçırdı için ilk yorumu yapabilirsin.