Ezel’in dolandırdığı hasta yengesine sevindirici haber!

Kanser hastası yengesinin 300 bin TL’lik tedavi parasını harcadığı ileri sürülen Ezel Bayraktar, Müge Anlı’nın canlı yayında “Eşek gibi çalışıp parayı ödeyeceğim. Özür dilerim” diyerek hüngür hüngür ağlamıştı. Bu açıklamalar sonrası Bayraktar’ın mağdur ettiği yengeye destek seyircilerden geldi. Yapılan bağışlar kapsamında 150 bin lira toplanırken 9 bin lira da Ezel’den geldi.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında birkaç gündür işlenen Ezel Bayraktar konusu, bugün de konuşulmaya devam etti. Yengesinin kanser tedavisi için biriktirdiği 300 bin TL’yi ağabeyinden alarak harcayan Bayraktar, günler sonra pişman oldu.

Ezel Bayraktar’ın kripto para borsasında tedavi parasını kaybettiği Tuğba isimli yengesine sevindirici geldi. Programa içi para dolu çantayla gelen Müge Anlı seyircilerden gelen bağışlar sayesinde 150 bin liranın toplandığını belirtti. Anlı, 9 bin liranın da Bayraktar’dan geldiğini söyledi.

Yengesinin tedavi parasını yediğini söyleyen Ezel Bayraktar, geçtiğimiz günlerde ailesinden ve Müge Anlı’dan özür diledi. Yaptıklarından dolayı pişman olduğunu söyleyen Bayraktar, “Benim hayalim oyuncu olmak ve bu yola baş koydum. Sıradan bir insan olarak yaşamak istemiyorum. Parayı savurdum ve bilinçsiz davrandım. Çalışıp parayı ödeyeceğim. Gündüz ayrı yerde gece ayrı yerde çalışayım. Ben kimseyle muhatap olmak istemiyorum. Ben özür diliyorum ve artık canlı yayına çıkmak istemiyorum. Eşek gibi çalışayım, parayı toplu veremem ama parça parça vereceğim” demişti.

Canlı yayına çıkmak istemediğini söyleyen Bayraktar, yaşadığı pişmanlıklardan dolayı programda hüngür hüngür ağladı. Anlı ise aileye Bayraktar’a yardımcı olmaları gerektiğini söyledi. Mağdur edilen Tuğba ise ailenin kendi içinde parayı toplamalarını istedi.

haberler

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. resim 2022 12 13 153933301 Ezel’in dolandırdığı hasta yengesine sevindirici haber! için yorumda bulun

    Ezel’in dolandırdığı hasta yengesine sevindirici haber! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Ezel’in dolandırdığı hasta yengesine sevindirici haber! için ilk yorumu yapabilirsin.