Göğüs küçültme ve kalça estetiği yaptıran genç kadın hayatını kaybetti

İspanya’da yaşayan 34 yaşındaki Silvia Idalia Serrano adlı kadın, sadece göğüs estetiği yaptırmak için güzellik merkezine gitti. Fakat iddialara göre güzellik merkezi, kadına 3’lü estetik önerdi. Daha uygun fiyata göğüs, karın ve kalça estetiği yaptıran genç kadın, iddiaya göre ameliyat sırasında kaptığı ‘et yiyen enfeksiyon’ nedeniyle hayatını kaybetti.

  Silvia Idalia Serrano adlı kadın, İspanya’nın başkenti Madrid’de bir güzellik merkezine giderek, göğüs küçültme ameliyatı yaptırmak istedi. Fakat güzellik kliniği, 3’lü operasyonun daha uyguna geldiğini ve Serrano’nun 3’lü estetik yaptırması gerektiğini söyledi. Genç kadın da bu teklifi kabul etti.

29 NİSAN’DA AMELİYAT MASASINA YATTI

Serrano güzellik kliniği tarafından kendisine verilen tarih olan 29 Nisan’da ameliyat masasına yattı ve 3’lü operasyon geçirdi. Operasyon kapsamında göğüslerini küçülttü, ayrıca karın bölgesindeki yağları aldırarak, kalçasını da dolgunlaştırdı.

ŞİKAYETLERE RAĞMEN TABURCU EDİLDİ

Fakat asıl olaylar zinciri, ameliyattan hemen sonra başladı. Çünkü Serrano baş ağrısı, kusma ve mide bulantısı şikayetlerine rağmen taburcu edildi. Estetik ameliyatından sonra bir türlü düzelmeyen genç kadın, tedavi için hastaneye başvurdu ancak hastanede de iyileşemeyince 31 Temmuz’da hayatını kaybetti.

‘ET YİYEN ENFEKSİYONA’ YAKALANMIŞ

Akrabalarının doktorlardan aldığı bilgiye göre genç kadının ‘et yiyen enfeksiyona’ yakalandığı ve bu nedenle hayatını kaybettiği ifade edildi. kaynak haberler

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. estetik kadin Göğüs küçültme ve kalça estetiği yaptıran genç kadın hayatını kaybetti için yorumda bulun

    Göğüs küçültme ve kalça estetiği yaptıran genç kadın hayatını kaybetti için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Göğüs küçültme ve kalça estetiği yaptıran genç kadın hayatını kaybetti için ilk yorumu yapabilirsin.