İzmir’de trafiğin ortasına inen gizemli helikopter, bir kişiyi alıp uzaklaştı

İzmir’de yaşandığı iddia edilen bir olay, sosyal medyada gündem oldu. Görüntülerde, trafiğin ortasına inen helikopterin, bir kişiyi almasının ardından havalanarak bölgeden uzaklaştığı görülüyor.

İzmir’de dün kaydedildiği iddia edilen bir görüntü, sosyal medyada paylaşılmasının üzerinden kısa bir süre sonra gündem oldu. Söz konusu görüntülerde, trafik akışının yoğun olduğu sırada trafiği durdurarak yola inen bir helikopter görülüyor.

BİR KİŞİYİ ALIP UZAKLAŞTI

Tamamen yere inmesinin ardından bir süre bekleyen helikopter, daha sonra bir kişiyi alarak kayıplara karışıyor. Helikopterin sarı beyaz renkte olmasının ise daha çok özel bir helikopter olduğuna işaret ettiği belirtildi.

1 MİLYON İZLENME ALDI

Bu anlar, sosyal medyada paylaşılmasının ardından 1 milyonun üzerinde izlenme aldı. Kullanıcılar, konuyla ilgili çok sayıda yorumda da bulundu. Ancak helikoptere binen kişinin kim olduğu ya da neden helikopterin onu almak için trafiği durdurduğu henüz bilinmiyor.

kaynak sondakika

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ytvu İzmir’de trafiğin ortasına inen gizemli helikopter, bir kişiyi alıp uzaklaştı için yorumda bulun

    İzmir’de trafiğin ortasına inen gizemli helikopter, bir kişiyi alıp uzaklaştı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İzmir’de trafiğin ortasına inen gizemli helikopter, bir kişiyi alıp uzaklaştı için ilk yorumu yapabilirsin.