Kayıp üniversite öğrencisi Doğanay’ın cesedi, ağaca asılı halde bulundu

Pazar gününden beri kayıp olduğu aranan 19 yaşındaki Ankara Üniversitesi öğrencisi Doğanay Demirtaş’ın cesedi bulundu. Demirtaş’ın kendisini, Eymir Gölü çevresindeki bir ağaca astığı öğrenildi.

Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde 19 yaşındaki öğrenci Doğanay Demirtaş, Eymir Gölü etrafında kayboldu. Ankara’da evde kaldıkları öğrenci arkadaşlarından birisi, Doğanay’ın ailesine kendisine ulaşamadığını söyledi. Bunun üzerine Doğanay’ın ailesi ekiplere oğullarının kaybolduğu ihbarını verdi. İhbar üzerine Polis Arama Kurtarma Şube Müdürlüğü, Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı ve Arama Kurtarma Derneği ekipleri, cep telefonundan en son sinyal alınan Eymir Gölü çevresinde arama çalışması başlattı.

AĞACA ASILI HALDE BULUNDU

Arama çalışmaları Demirtaş’ın cansız bedeninin bulunmasıyla sona erdi. Eymir Gölü bölgesinde ormanlık alanda ağaçta asılı halde bulunan Demirtaş’ın cenazesi Cumhuriyet savcısının incelemesinin ardından otopsi için Adli Tıp Kurumu Morguna kaldırıldı.

 

İLAÇ İÇİĞ İNTİHARA KALKIŞMIŞ

Başlatılan çalışmalar sonucu Demirtaş’ın 30 Ekim pazar akşam saatlerinde Güvenpark’tan otobüse bindiği ve Eymir Gölü’ndeki iş yerleri kameralarına yansıyan görüntülerde de bu bölgeye geldiği tespit edildi. Demirtaş’ın 29 Ekim’de de ilaç içerek intihar girişiminde bulunduğu öğrenildi.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

kaynak haberler

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. demirtas Kayıp üniversite öğrencisi Doğanay’ın cesedi, ağaca asılı halde bulundu için yorumda bulun

    Kayıp üniversite öğrencisi Doğanay’ın cesedi, ağaca asılı halde bulundu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kayıp üniversite öğrencisi Doğanay’ın cesedi, ağaca asılı halde bulundu için ilk yorumu yapabilirsin.