Polisler adamı ikna etmeye çalıştı

Bodrum’da eşinden boşanmak istemeyen Barış B., 50 metre uzunluğundaki emniyet müdürlüğüne ait güvenlik kameralarının bulunduğu direğe çıktı. Barış B., 2 saatlik çabayla bulunduğu yerden indirildi.

Muğla’nın Bodrum ilçesinde boşanma aşamasında olan ve psikolojik sorunları bulunduğu öğrenilen Barış B., emniyete ait güvenlik kameralarının bulunduğu direğe çıktı.

Barış B.’yi 50 metre uzunluğundaki direkte görenlerin ihbarı üzerine bölgeye sağlık, itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi.

Polisler adamı ikna etmeye çalıştı

İtfaiye ekiplerince tedbir amaçlı bölgede hava yastığı açıldı. Polis ekipleri ise megafon yardımıyla Barış B.’yi ikna etmeye çalıştı.

Şahsın eşi geldi

Barış B., boşanmak istemediğini belirterek, eşinin bölgeye gelmesini istedi. Bölgeye gelen kadın, Barış B.’yi bulunduğu yerden inmesi konusunda ikna etmeye çalıştı.

2 saatte ikna edildi

İtfaiye ekipleri ise direğe tırmanan Barış B.’yi, 2 saat süren ikna çabasının ardından bulunduğu yerden indirdi.

Emniyete götürüldü

DHA’nın haberine göre; emniyet güçleri, Barış B.’yi ifadesini almak üzere polis merkezine götürdü.

kaynak ensonhaber

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Beige Simple Photo Fashion Youtube Thumbnail 2022 07 18T104757.409 Polisler adamı ikna etmeye çalıştı için yorumda bulun

    Polisler adamı ikna etmeye çalıştı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Polisler adamı ikna etmeye çalıştı için ilk yorumu yapabilirsin.