Site yöneticisi tarafından darp edildi

Bursa’da, aidatlara yapılan yüzde 140’lık zamma tepki gösteren site sakinleriyle birlikte röportaj veren engelli vatandaş, site yöneticisi tarafından darp edildi. Şiddete maruz kalan engelli adamın elmacık kemiği ve burnu birçok yerden kırıldı.

Osmangazi ilçesi Doğanbey Mahallesi’nde 3 bin kişinin yaşadığı sitede, yönetim tarafından aidatlara yapılacak yüzde 140’lık zamma tepki için röportaj veren 57 yaşındaki engelli Nihat Altılar, site yöneticisi S.K. tarafından darp edildi. Burnunda ve elmacık kemiğinde çok sayıda kırık olduğu öğrenilen Altılar, komşularının ihbarı üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından kaldırıldığı Çekirge Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alındı.

“BENİ ÖLDÜRMEYE TEŞEBBÜS ETTİ”

Hastanede tedavi altına alınan ve yattığı sedyede yaşadığı olayı anlatan Nihat Altılar, “Yönetimdeki başkan yardımcısı S.K., beni öldürmeye teşebbüs etti. Biz aidatlara yapılacak olan zamma karşı olduğumuz ve röportaj verdiğim için ‘Sen benim hakkımda konuşuyormuşsun’ diyerek saldırdı. Öldürmeye teşebbüs etti” dedi.

KOMŞULARA “ONUN AKIBETİ İYİ OLMAYACAK” DEMİŞ

Avukatıyla site aidatlarına yapılacak zammın iptali için görüşmeye gittiğini aktaran talihsiz adamın komşusu Kadri İlkin, “Bugün son derece nahoş bir olayla karşılaştık. Komşumuz Nihat Altılar’ı site yönetimi yetkilisi ciddi şekilde darp etmiş. Arkadaşın burnu kırılmış ve son derece sıkıntı yaşıyor. Hukuki olarak gereken ne varsa hepsi sırasıyla yapılacak. Yaşadığımız bu olaydan dolayı mağdur olan Nihat Altılar’ın tüm komşular arkasında destekçisiyiz. Geçtiğimiz çarşamba aidat artışıyla ilgili bir toplantı yaptık. Bu toplantıya istinaden Nihat bir röportaj verdi. Onun akabinde yönetici olan arkadaş ‘Benim arkamdan laf yapıyormuş, onun akıbeti iyi olmayacak’ demiş dün akşam. Bugün ise bu olay meydana geldi. Yöneticiyi ben uyardım. Senin hakkında söylemleri varsa hukuki olarak hakkını arayabilirsin. Ancak bu durum meydana geldi. Ben de avukatımla yapılacak zamla ilgili toplantıdaydım. Nihat’la böyle bir durum yaşandığını öğrendim ve ona destek için hastaneye geldim. Hiç hoş olmayan bir durum. Gereken yasal mücadeleyi verecek. Komşuma yapılan bu hareketi kınıyorum” ifadelerini kullandı. KAYNAK SONDAKİKA

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Beige Simple Photo Fashion Youtube Thumbnail 97 Site yöneticisi tarafından darp edildi için yorumda bulun

    Site yöneticisi tarafından darp edildi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Site yöneticisi tarafından darp edildi için ilk yorumu yapabilirsin.